Opluwanie Polski

  

Sprzeciw premiera Izraela Beniamina Netanjahu i apel pani ambasador tego kraju o wycofanie projektu ustawy karzącej za sformułowania „polskie obozy śmierci” budzi zdumienie i niesmak ze względu na irracjonalność uzasadnienia. Zwłaszcza że działanie to wspiera instytut Yad Vashem, jak mało który znający skalę heroizmu Polaków ratujących z narażeniem własnego życia Żydów podczas II wojny światowej.

Chciałbym uciąć tę jałową dyskusję takim oto dezyderatem: proszę wskazać chociaż jeden obóz koncentracyjny zorganizowany przez państwo polskie, w którym Polacy masowo mordowali Żydów. Reasumując, całe to zamieszanie ma na celu pozostawienie furtki do opluwania Polski i oskarżania nas o współudział w Holokauście. Potrzebna jest natychmiastowa, zmasowana akcja informacyjna (dyplomatyczna, medialna, internetowa itp.).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts