Prawnicy, dziennikarze i ściśle tajne wątki

  

Z gangiem podających się za pracowników służb specjalnych, zatrzymanym kilka dni temu przez CBA, współpracowało przynajmniej dwóch bardzo znanych, posiadających szerokie wpływy warszawskich prawników. Wszystko wskazuje na to, że czerpali z tego krociowe zyski. Zresztą grupa ludzi, którzy wspierali przebierańców z rzekomych służb, jest dużo większa.

W sumie to kilkadziesiąt osób. W tym niektórzy dziennikarze, a także nieuczciwi pracownicy służb specjalnych sprawujący wysokie stanowiska za rządów PO-PSL. Pętla na ich szyjach zaczyna się zaciskać. Wszystko za sprawą ściśle tajnych wątków badanych przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach w ramach śledztwa dotyczącego zatrzymanych przebierańców. Trudno więc mieć jakiekolwiek wątpliwości, że kolejne zatrzymania to kwestia dni.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts