Obity i gumowany

  

Dywan, po którym chodził Putin, wystawił na licytację dla Owsiaka wojewoda wielkopolski Piotr Florek z PO. Czytam, że Putin chodził po nim w 2002 r., jest on obity, gumowany i mocno przylega do podłoża.

Pamiętam tę wizytę, bo też byłem wtedy obity, gumowany i przylegałem do podłoża – podłogi radiowozu, gdzie kazano mi leżeć. Bo nie chciałem w Poznaniu mordercy setek tysięcy Czeczenów. Ciekawe, co za rok da na zbiórkę dla chorych dzieci porąbaniec z PO. Katyńskie pióro Berii? Legitymację NSDAP komendanta Auschwitz?

Twierdzę, że Owsiaka trzeba zwalczać z pozycji wolnościowych, a nie konserwatywnych. Jak w latach 80., gdy ludzie siedzieli za pacyfistyczny WiP, a on nadawał w reżimowym radiu. Jak w czasach Pomarańczowej Alternatywy, gdy tworzył konkurencyjny ruch alternatywopodobny. Jak po 1989 r., gdy dostał kontestacyjny program w TVP i szerząc apolityczność (w antyklerykalnym sosie) odciął młodą antyokrągłostołową opozycję od kontestującej młodzieży. Radosna licytacja dywanu kagiebisty świetnie wpisuje się w jego historię.

Komentarz Piotra Lisiewicza ukazał się dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie"Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Popiera "totalnych" i #WolneSądy, a po pracy... Obrzydliwe zachowanie dyrektorki szkoły

/ twitter.com/Parchem_Mateusz

  

Skandaliczna sonda, która ma związek z urodzinami obchodzonymi dziś przez Jarosława Kaczyńskiego, pojawiła się na twitterowym profilu pewnej pani. Okazuje się, że sympatyzuje ona - jak sama napisała - z Koalicją Europejską. Wspiera też "wolne media" i "wolne sądy". Sprawa być może nie byłaby tak oburzająca, bo na Twitterze każdy może zamieścić dowolną sondę, gdyby nie fakt, że ów kobieta jest... dyrektorką szkoły publicznej.

Renata Skoczek, bo tak nazywa się sympatyzująca z opozycją totalną kobieta, jest dyrektorką Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach.

Na stronie internetowej o kobiecie napisane jest tak:

Dyrektor przekonana o tym, że edukacja powinna cieszyć, inspirować i napełniać energią. Z potencjału kadry pedagogicznej, który jest istną krynicą kreatywności, wydobywa Boże iskry wzniecające ogień pasji. Polonista o wielu obliczach. Od lat przegrywa nierówną walkę z nadwagą.

A oto, jaką sondę stworzyła dyrektorka szkoły na swoim twitterowym koncie:

Czy takie zachowanie przystoi dyrektorowi szkoły? Mamy pewne wątpliwości...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl