Nie ma Europy ponad narodami

  

Wstrzymanie decyzji wobec Ryszarda Czarneckiego, która miała uruchomić proces jego odwołania z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego, pokazuje, że w Europie jest jeszcze miejsce na decyzje narodów. Ogromna akcja internautów prowadzona przez portal Niezależna.pl zaalarmowała unijnych decydentów. Przypomnieli sobie, że bez względu na polityczne gry muszą jeszcze przekonać do swoich pomysłów elektorat.

Choćby ten, który zalał ich i zachodnie media milionami mejli. Oprócz salonowych układów istnieje jeszcze wola narodów, która składa się z decyzji zwykłych ludzi. Politycy często o tym zapominają.

Kiedy lider jednego z państw straszył nas, że zabierze nam fundusze za to, iż trwamy przy swoich wartościach, tak naprawdę nie obrażał polskiego rządu, lecz wszystkich Polaków. Polacy przemówili i pokazali siłę. Obóz patriotyczny może wybrać zdecydowanie większą reprezentację w PE. Możemy pozyskać inne narody i ich przedstawicieli. Decyzji ludzi nie da się ani kupić, ani uzyskać szantażem.

Trzeba z nimi rozmawiać. A to, że trzeba – pokazaliśmy. „Gazeta Polska” jest po to, by mówić polskim głosem w naszej ojczyźnie i w całej Europie. Dziś nas usłyszano. Poczuli respekt.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts