Dowody Franka Taylora na wybuch w Tupolewie - już dziś, 20:30, TV Republika

Udostępnij

Dziś w programie Telewizji Republika "10/04/2010. Fakty" przedstawione zostaną zebrane przez międzynarodowego eksperta ds. badania katastrof lotniczych, Franka Taylora, dowody na wybuch w prezydenckim Tupolewie 10 kwietnia 2010 r. Badania Taylora były podstawą do wydanie nowego raportu podkomisji smoleńskiej. Zapraszamy do oglądania - dzisiaj, 20:30, tylko w TV Republika!

Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym Podkomisji stwierdził, że:

1. lewe skrzydło samolotu Tu-154 M zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej;

2. istniało kilka źródeł eksplozji: w skrzydle, slocie, a także w centropłacie, potwierdzone przez analizę mechanizmu uderzenia drzwi w ziemię, a

3. brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła.

Wnioski te zostały przyjęte przez członków Podkomisji i stanowią jedną z kluczowych konkluzji raportu technicznego. Dziś dowody na tezy Franka Taylora zostaną przedstawione w programie "10/04/2010. Fakty".

 

Źródło: Telewizja Republika
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts