Policjanci z Mokotowa zatrzymali członka grupy przestępczej

Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali mężczyznę oskarżonego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i uprowadzenie osoby dla okupu.

49-latek został zatrzymany w jednej z podwarszawskich miejscowości
policja.pl

Mundurowi - realizując postanowienia listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie oraz nakaz doprowadzenia przygotowany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie - zatrzymali mężczyznę oskarżonego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, uprowadzenie osoby dla okupu oraz posiadanie broni palnej. W sumie za przestępstwa te 49-letni Wojciech Ć. spędzi w zakładzie karnym 10 lat.

Zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki zaangażowaniu i determinacji mokotowskich kryminalnych, którzy od dłuższego czasu pracowali nad tą sprawą. Wojciech Ć. ma na swoim koncie uprowadzenie osoby dla okupu oraz posiadanie broni palnej. Dzięki zaplanowanej w najdrobniejszych szczegółach zasadzce w jednej z podwarszawskich miejscowości 49-latek został zatrzymany.

Mężczyzna został przewieziony do najbliższego zakładu karnego, gdzie ma odbyć zasądzoną karę 10 lat pozbawienia wolności.

 Źródło: policja.pl

 

#gang mokotowski #Mokotów #policjanci

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo