Nękanie agitką

  

„W PiS-ie brakuje chętnych do objęcia schedy po Antonim Macierewiczu” w związku z czym jego „odejście z MON-u nie jest pewne” – wieszczy Paweł Wroński w „Wyborczej”.

Udaje przy tym osobę dobrze poinformowaną i znającą się na wojsku, bo skoro jego wymarzona wizja dymisji szefa MON-u się nie spełni, to przecież wyłącznie z powodu „braku chętnych”, a nie dlatego, że jest merytorycznie zła. Cóż, nie pierwsza to „pijana zakonnica w ciąży na pasach”, która roi się czersko-wiertniczym funkcjonariuszom medialnym, wyjątkowo konsekwentnym w zajadłych atakach na ministra Macierewicza. W ich upartym powtarzaniu niedorzeczności nie chodzi o nic innego jak o permanentne nękanie i w rezultacie osłabienie jego pozycji. A zatem osłabienie tempa wychodzenia Polski ze stanu niemal całkowitej bezbronności, w jakim ją zostawiła koalicja PO-PSL. Taki jest cel tego zjednoczonego agitpropu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl