Specjalnie dla naszych Czytelników: Gwiazdy ślą życzenia!

„Niebo ziemi, niebu ziemia. Wszyscy wszystkim ślą życzenia” – śpiewają Czerwone Gitary w nieśmiertelnym świątecznym przeboju.  Tymczasem u nas, specjalnie dla czytelników „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu Niezalezna.pl, bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia przesyłają nasi wspaniali artyści.

youtube/Gazeta Polska

Dominika Figurska
(aktorka, dziennikarka)

Kochani Czytelnicy – Życzę Wam pięknych Świąt Bożego Narodzenia - pełnych Pokoju i Radości. Radości z Narodzenia Dzieciątka, które narodziło się, by służyć. Niech ta Boża Dziecina narodzi się w każdym z nas. Rodzinnych Świąt!
 

Arkadiusz Janiczek
(aktor)

Jak w każde święta, życzę wszystkim czytelnikom oraz Redakcji tradycyjnie: wiary, nadziei i miłości. Wiary, która czyni wszystko możliwym, nadziei, która motywuje nas do pracy nad sobą, oraz miłości, która sprawia, że życie jest piękniejsze! Wierzę, że nadchodzący, 2018 rok przyniesie nam wiele zdrowia, radości i otworzy przed nami nowe horyzonty. 

Paweł Piekarczyk
(muzyk, bard)

Rodzinnych, wesołych, zdrowych, duchowych Świąt Bożego Narodzenia. Żeby „dobra zmiana” pokazała dobrą twarz. A jako matematyk, życzę wszystkim Czytelnikom, Przyjaciołom w nadchodzącym Nowym Roku więcej dodawania i mnożenia niż dzielenia i odejmowania.

Jan Pietrzak
(muzyk, satyryk)

Korzystając z czasu wolnego i bliższego obcowania z Bogiem życzę Czytelnikom przede wszystkim refleksji i namysłu nad Ojczyzną. Bo teraz jest czas przełomowy, gdy nasi wrogowie chcą nas zniszczyć. Czy nas upokorzy ta szajka - „zagranica i ulica”, czy się nie poddamy i będziemy robić to, co do Polski należy i co Polsce się należy. Myślę, że Boże Narodzenie jest dobrą chwilą na taką refleksję.

Andrzej Podkański
(artysta malarz)

Zarówno całej Redakcji, jak i Czytelnikom życzę, by nie zabrakło Państwu wiary, która może czynić cuda, żeby zawsze towarzyszyła nam nadzieja, dzięki której mamy szansę na dobre - a w każdym razie lepsze - dni, i żeby nigdy wreszcie nie zabrakło nam miłości, która nas wszystkich wokół siebie jednoczy. 

Alicja Węgorzewska
(śpiewaczka operowa, dyrektor artystyczna Warszawskiej Opery Kameralnej)

Życzę wraz z całym zespołem Warszawskiej Opery Kameralnej, aby Boże Narodzenie było dla wszystkich rodzinne, wolne od trosk, aby ten szczególny czas, był dla nas wszystkich chwilą wytchnienia i refleksji. W blasku gwiazdy betlejemskiej z optymizmem patrzmy w nadchodzący Nowy Rok. Tą drogą składam wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu Niezalezna.pl życzenia pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Życzę również, aby w codziennym zagonieniu, mimo umykającego czasu, każdy znalazł choć chwilę na obcowanie z pięknem, w szczególności ze wspaniałą muzyką.
 

 Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

 

#życzenia #Boże Narodzenie #gwiazdy #gwiazdka #Alicja Węgorzewska #Dominika Figurska #Jan Pietrzak #Andrzej Podkański #Arkadiusz Janiczek #Paweł Piekarczyk

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo