Polska pozostanie sobą

  

W Polsce niewielkie demonstracje, ponieważ demokratycznie wybrany rząd, realizując obietnice wyborcze i zgodnie z wolą społeczeństwa, zamienia wymiar niesprawiedliwości na wymiar sprawiedliwości. Tymczasem w Szwecji demonstracje większe, m.in. w Malmö, gdzie jest największy w całym kraju odsetek ludności muzułmańskiej. Powód?

Nasilenie się w ostatnim czasie gwałtów, w tym tych szczególnie brutalnych. Dwa różne światy. I pewnie takimi pozostaną. Bo mądra polityka polskiego rządu, zgodnie z wolą obywateli, spowodowała, że nie przyjęliśmy żadnych imigrantów – głównie wyznawców islamu – czego żądała Bruksela. To zresztą jest prawdziwa przyczyna „ukarania” Polski przez Komisję Europejską poprzez uruchomienie art. 7 Traktatu o UE. Dobrze, że w takiej chwili możemy liczyć na oficjalnie deklarowaną solidarność Budapesztu (oświadczenie Orbána) i Londynu (słowa May), ale też nieoficjalne deklaracje płynące z innych krajów – i to nie tylko naszego regionu. Gdy rodak Macrona, znacznie mądrzejszy od niego generał de Gaulle, odwiedzał nasz kraj, powiedział, że Polska pozostała sobą. Odpowiadając Brukseli, możemy strawestować jego słowa: „Polska pozostanie sobą”.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl