Komisja gadających głów

  

Decyzja Komisji Europejskiej ws. uruchomienia art. 7 nie będzie miała realnych skutków. Na sankcje, czyli jedność w Radzie Europejskiej, nie ma najmniejszych szans. Wie to komisarz Timmermans. Decyzja jest niemerytoryczna i trudno uznać ją za coś więcej niż puste gadanie.

Zresztą Timmermans w swoim uzasadnieniu wykazał się po raz kolejny ignorancją i pokazał, że nawet nie przeczytał ustaw proponowanych przez polski parlament. Świadczy o tym twierdzenie, że prokurator generalny będzie przedłużał kadencje sędziom Sądu Najwyższego – to zwyczajna nieprawda. Warto dodać, że decyzja KE dotyczy ustaw, które jeszcze nie zostały podpisane przez prezydenta, więc nie stały się obowiązującym w Polsce prawem. Takie postępowanie jest jawnym szantażem i próbą ingerencji w proces legislacyjny w Polsce. To gadanie miało nas sterroryzować, aIe nic z tego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl