Schreiber o najnowszym sondażu: To cena, którą płaci opozycja za skandaliczną postawę

- Jest też kwestia premiera Morawieckiego, jego wspaniałego expose, jest wreszcie kwestia zarysowania wizji i kolejnych planów na te dwa lata, po spełnieniu większości obietnic wyborczych - powiedział portalowi niezależna.pl poseł PiS, Łukasz Schreiber, odnosząc się do rekordowego, 50-procentowego poparcia dla partii rządzącej.

Łukasz Schreiber
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
 
O komentarz do najnowszego sondażu portal niezalezna.pl poprosił posła PiS, Łukasza Schreibera. Polityk zapytany przez nas czy zgadza się ze stwierdzeniem, że tak rekordowe poparcie dla PiS, to już "efekt Morawieckiego" wskazał, że "myśli, iż jest to szerszy efekt".
 
Pokazaliśmy, że dalej jesteśmy jedną drużyną. Chciałbym też zwrócić uwagę na wspaniałe zachowanie pani premier. Beata Szydło potrafiła przez bardzo trudny okres przeprowadzić rząd, a do tego teraz, w niełatwej dla siebie sytuacji, zachowała się naprawdę wspaniale – pozostaje w rządzie, pozostaje w służbie RP.

Jest też kwestia premiera Morawieckiego, jego wspaniałego expose, jest wreszcie też kwestia zarysowania wizji i kolejnych planów na te dwa lata, po spełnieniu większości obietnic wyborczych
powiedział nam poseł PiS.
 
Dopytywany przez nas o słaby wynik partii opozycji totalnej podkreślił, że "to cena, którą płaci ona za skandaliczną postawę w Parlamencie Europejskim, za głosowanie za rezolucją uderzającą w Polskę, za próbę ataku na rząd i Polaków pod hasłami "marszu faszystów" w Warszawie".
To rzecz, która uderza w wizerunek naszego kraju i Polacy to widzą. Może w końcu da to opozycji do myślenia
– zakończył.
 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Łukasz Schreiber #opozycja totalna #poparcie #sondaż #PiS

Lidia Lemaniak
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo