Kończ waść!

  

Wielokrotnie słyszałem z ust rozsądnych ludzi, że nie powinniśmy krytykować ugrupowania Pawła Kukiza, bo to nasz przyszły koalicjant i w sytuacji zagrożenia większości sejmowej stanie po stronie dobrej zmiany. Otóż nie stanie.

Bo jak powiedział w jednym z wywiadów: „PiS na mnie szczególnie nie ma co liczyć. To partia bolszewicka”. Jak dotąd posłowie z Kukiz’15 nigdy nie poparli ustaw reformujących Polskę i wspólnie z PO, PSL-em i Nowoczesną sprzeciwiają się jakimkolwiek zmianom, ciągle bredząc o partiokracji i JOW-ach. Sam Paweł Kukiz swoje mądrości wygłasza przeważnie w programie Moniki Olejnik, która nie odrywając od niego wzroku pełnego uwielbienia, spija mu z ust każde słowo. Wspólnie przeżywają traumę z powodu rządów PiS-u. Ostatnio Kukiz dostał nowe zadanie i zaczął nawoływać Polaków do wyjścia na ulicę i obalenia rządu, bo jak twierdzi: „Jedyną metodą po takim totalnym scentralizowaniu państwa, na zlikwidowanie czy jakby odsunięcie tej partii od władzy jest ulica, no nie ma innej”. Najwyższy czas, żeby Kukiz zwrócił się do swojego wyborcy słowami Andrzeja Kmicica, bohatera „Potopu”, i uznając swoją polityczną klęskę, poprosił: „Kończ waść, wstydu oszczędź!”.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl