Hipokryzja lewicowych dziennikarzy. Feministki oskarżają ich o gwałt i przemoc

/ pixabay.com

  

Na feministycznym portalu ukazał się artykuł, w którym cztery kobiety oskarżają znanych lewicowych dziennikarzy o molestowanie, przemoc a nawet gwałt. W tekście nazywają ich "chłopcami lewicy z ustami pełnymi feministycznych frazesów", podczas gdy "deklaracje nie mają przełożenia na rzeczywistość". Chodzi o Jakuba Dymka z "Krytyki Politycznej" i Michała Wybieralskiego obecnie szefa zespołu wydawców w redakcji Wyborcza.pl.

Feministki zarzucają lewicowym dziennikarzom hipokryzję. Jak napisały w opublikowanym artykule, jeden z czołowych lewicowych publicystów, który chętnie robi sobie selfie na tzw. czarnych protestach, a nawet przygotowywał kanapki dla uczestniczek demonstracji, "jest znany z licznych przypadków napastowania seksualnego, przekraczania granic, obłapiania, chamskich, słownych zaczepek". 

Na początku artykułu kobiety nie podają konkretnych nazwisk lewicowych dziennikarzy. Jak twierdzą feministki jednemu z mężczyzn zdarzało się w sposób niestosowny dotykać ich oraz pokazywać środkowy palec, gdy któraś z nich odmówiła mu seksu.

Jedna z kobiet szczegółowo opisała wieczór z publicystą, w którym jawnie oskarża go o gwałt. Choć przyznaje, że oboje byli pod wpływem alkoholu, to mimo jej wielokrotnych sprzeciwów mężczyzna miał zmusić ją do współżycia, a na każdą próbę odepchnięcia miał reagować poirytowaniem.

Szefowie w liberalnych gazetach, publicyści brylujący w telewizji. Biorą udział w czarnych protestach, mówią o prawach kobiet – jak więc możemy podejrzewać ich o skłonność do przemocy i mobbing? Pewnie dlatego potrafią pisać do nas w środku nocy: Może pijaństwo i seks? albo "Dobrze wyglądasz, ale postuluje więcej dekoltów'’

- piszą kobiety.

Feministki zaznaczają też, że "ważny redaktor" pozwala sobie na seksistowskie uwagi w ich kierunku i wymuszał "niechciany kontakt fizyczny". 

Dopiero pod koniec artykułu wymieniają nazwiska tych, kto miał zachować się według nich niestosownie.

Jakubie Dymku, Michale Wybieralski. Nie chcemy takich feministów. Nie chcemy takiej lewicy. Nie chcemy też by skończyło się na wskazaniu dwóch winnych. Jest ich więcej i trzeba o tym głośno mówić 

 – dodają na koniec feministki.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: codziennikfeministyczny.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zwłoki w ciężarówce. Johnson przerażony

Boris Johnson / By EU2017EE Estonian Presidency - Boris Johnson, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=62286829

  

Brytyjski premier Boris Johnson oświadczył dziś, że jest przerażony informacją o odkryciu zwłok 39 osób w kontenerze ciężarówki w parku przemysłowym w południowo-wschodniej Anglii.

"Jestem przerażony tym tragicznym incydentem w Essex. Otrzymuję na bieżąco informacje z ministerstwa spraw wewnętrznych i będziemy współpracować z policją w Essex w celu wyjaśnienia, co się stało. Moje myśli są ze wszystkimi tymi, którzy stracili życie i z ich bliskimi"

- powiedział Johnson.

[polecam:https://niezalezna.pl/294170-makabryczne-odkrycie-w-anglii-w-ciezarowce-znaleziono-ciala-blisko-40-osob]

W środę policja poinformowała, że w kontenerze ciężarówki na terenie parku przemysłowego Waterglade Industrial Park, ok. 30 km na wschód od Londynu znaleziono zwłoki 39 osób. Na razie nie wiadomo, z jakich krajów pochodziły.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl