Rzecznik PiS: Petru i Rabiej poparli Gronkiewicz-Waltz

Beata Mazurek / By Silar - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61054546

  

Ryszard Petru i Paweł Rabiej tak naprawdę poparli Hannę Gronkiewicz-Waltz i odmówili udziału w próbie zmiany Warszawy - w ten sposób rzecznik PiS Beata Mazurek skomentowała poparcie Nowoczesnej dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego (PO) na prezydenta Warszawy.

Dziś szefowie PO i Nowoczesnej: Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru poinformowali, że poseł PO Rafał Trzaskowski jest wspólnym kandydatem Platformy i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy a członek zarządu Nowoczesnej Paweł Rabiej - kandydatem na wiceprezydenta stolicy.

Czytaj więcej: Nowoczesna już wie gdzie jej miejsce? Poseł PO wspólnym kandydatem na prezydenta Warszawy

Nowoczesna zgadzając się na warunki PO i rezygnując ze swojego kandydata na prezydenta, pokazała że głównym rozgrywającym w opozycji jest Schetyna, a Petru nie ma nic do powiedzenia - pokrzyczy, a i tak na wszystko się zgadza

- powiedziała Beata Mazurek.

Jej zdaniem, "Petru i Rabiej tak naprawdę poparli Hannę Gronkiewicz-Waltz i odmówili udziału w próbie zmiany Warszawy". Jak dodała, politycy Nowoczesnej postawili na kontynuację polityki Gronkiewicz-Waltz w stolicy.

Schetyna i Trzaskowski udają, że nic się nie stało w stolicy w kontekście afery reprywatyzacyjnej i działań wiceszefowej PO

- przekonywała rzeczniczka PiS.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powieszony czy uduszony? Opublikowano wyniki sekcji zwłok Epsteina - miliardera-pedofila

/ Florida Department of Law Enforcement [Public domain]

  

W piątek po południu czasu lokalnego ogłoszone zostały rezultaty autopsji zwłok Epsteina. 66-latek został znaleziony w ubiegłą sobotę martwy w celi aresztu federalnego na Manhattanie. Jeffrey Epstein przebywał tam pod zarzutem molestowania nieletnich. Groziła mu kara 45 lat więzienia.

Miliarder próbował popełnić samobójstwo dwa tygodnie temu, po czym poddany został specjalnemu nadzorowi, który miał zapobiec powtórnej próbie targnięcia się na życie. Jednak z jakiegoś powodu 6 dni przed jego śmiercią specjalny monitoring celi znanego finansisty został zniesiony.

Epstein został znaleziony martwy w celi aresztu miejskiego w minioną sobotę nad ranem.

Dr Barbara Sampson, która dokonała sekcji zwłok Epsteina, w swoim raporcie oświadczyła:

„Po dokładniej analizie podczas pełnej autopsji stwierdzam, że przyczyną śmierci więźnia było powieszenie”.

Raport zawiera wiele szczegółów, jednym z nich jest opis kości szyjnych Epsteina, które były połamane.

Spekulacje na temat tego, dlaczego i jak zginął podejrzany, trwają nadal. Dr John Torres, ekspert medyczny i komentator w stacji telewizijnej NBC, stwierdził, że złamanie tych konkretnych kości szyjnych może wskazywać na powieszenie, ale także na uduszenie.

Trwa także dochodzenie w sprawie nieprawidłowości, do których doszło w areszcie. Dwóch strażników, którzy ponoć spali na służbie, zamiast pilnować Epsteina, odsunięto od wykonywania obowiązków służbowych, a trzeciego przeniesiono do innego aresztu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl