Wina Tuska

  

Ujawnione przez telewizję Republika nagrania z posiedzeń komisji Jerzego Millera pokazują haniebne działania części jej członków. Bez żadnych dowodów obciążyli gen. Andrzeja Błasika winą za katastrofę samolotu. Uznali, że był on w kabinie pilotów, choć w rzeczywistości tak nie było. Politycy odpowiedzialni za smoleńskie kłamstwa dziś zajmują ważne stanowiska w Brukseli.

I nie mają żadnych skrupułów, by nadal kłamać. Krzycząc o rzekomym łamaniu praworządności w Polsce, nie mówią o tym, jak ta praworządność była łamana, gdy to oni byli u władzy.

Donald Tusk, obejmując się z Władimirem Putinem, lekką ręką oddał śledztwo w sprawie Smoleńska Rosjanom. Dla Tuska najważniejsze było utrzymanie wizerunku „fajnego” polityka, który łagodzi konflikty i jest koncyliacyjny. Nie interesowała go prawda – chciał jak najszybciej zakończyć sprawę katastrofy smoleńskiej. To się na szczęście nie udało, a teraz jest szansa, że prawnie odpowie za to, co robił. To on był premierem, a komisja Millera przecież nie działała w próżni. To Donald Tusk jest odpowiedzialny za cały ogrom smoleńskiego kłamstwa wytworzonego przez niego samego i podległych mu urzędników.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl