Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa na Warsaw Industry Week - TRANSMISJA

Udostępnij

W środę, 15 listopada o 14.00 zapraszamy na transmisję na żywo z panelu "Instrumenty wsparcia przemysłu 4.0". W panelu weźmie udział dr Jan Parczewski, ekspert Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa.

Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa to organizacja, której celem jest wspieranie polskiego kapitału narodowego. Jednym ze współzałożycieli Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa jest Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie". Poprzez uczestnictwo w takich wydarzeniach jak Konferencja „Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0” podczas Warsaw Industry Week, Rada wspiera powstawanie innowacyjnych, polskich narodowych przedsięwzięć.

W panelu dyskusyjnym "Zarządzanie wiedzą i procesy produkcji" wezmą udział przedstawiciele biznesu i nauki, a wśród nich p. dr Jan Parczewski - ekspert Rady. W debacie nie zabraknie odniesień do projektu ustawy o Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, do którego w ubiegłym tygodniu Rada przesłała swoją opinię.

 
 
Początek transmisji w środę o 14.00.
Źródło: Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts