SKANDAL! Sięgnęli dna - już niektórzy chcą zarabiać na śmierci Piotra S.

Po raz kolejny okazuje się, że oni nie znają granic podłości. Profil „Sok z Buraka” często powtarza kłamliwe informacje, ale śmierć Piotra S. postanowili wykorzystać do… zarobku. W sieci zaczęli sprzedawać znaczki z przesłaniem „szarego obywatela”. Nawet przygotowali specjalną "promocję"! Ohyda.

flickr.com/twitter.com/sycylia6_

„Sok z Buraka” to jeden z ulubionych profili tzw. obrońców demokracji.

Zazwyczaj wzbudzają swoimi "newsami" śmiech. Tym jednak razem przeszli samych siebie. Postanowili, że będą zarabiać na ludzkiej tragedii.

Trzy dni temu w szpitalu zmarł Piotr S. - mężczyzna, który podpalił się na Placu Defilad. 54-latek oblał się substancją łatwopalną przed Pałacem Kultury i Nauki i podpalił.

CZYTAJ WIĘCEJ: Lewicowe media żerują na tragedii. Szokująca reakcja na śmierć Piotra S.

Gdy zobaczyliśmy na Twitterze screen z „Soku z Buraka” byliśmy przekonani, że to żart. Nikt nie jest w stanie upaść tak nisko. Myliliśmy się. Oni naprawdę wykorzystali tragedię do zarobku.

Zrobiliśmy taki znaczek dla nas, abyśmy nosili go wszędzie tam, gdzie pis-owcy nie potrafili uszanować pamięci szarego obywatela. Wstawiliśmy go do naszego małego sklepiku. Każdy z Was może go przypiąć i nosić z dumą”

– czytamy na stronie „SokzBuraka” na Facebooku. Do wpisu dołączono link kierujący do sklepu.

Internauci nie mieli litości.

„Ciekawy” wpis zamieścił Jarosław Kurski – zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”. „Strasznie hejtują Piotra. Nie odpowiadajmy na to. Pomilczmy” – napisał. Wytknięto mu szybko...
 

Przypomniano mu w jaki sposób milczano w „Wyborczej”.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#obrońcy demokracji #znaczek #śmierć #zarobek #Jarosław Kurski #Gazeta Wyborcza #SokzBuraka #podpalenie #plac defilad #tragedia #Piotr S.

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo