Tarcza antyrakietowa to priorytet

  

Zakup tarczy antyrakietowej to strategiczna decyzja dla obronności i bezpieczeństwa naszego państwa. Przez ostatnie lata wiele mówiło się na ten temat.

Dyskutowano, dyskutowano i jeszcze raz dyskutowano, jednak niewiele zrobiono w tym kierunku. Być może obawiano się podjęcia decyzji skutkującej poważnym obciążeniem budżetu – liczonej w miliardach złotych. Tymczasem na bezpieczeństwie państwa oszczędzać nie można. Dopiero MON kierowane przez Antoniego Macierewicza podjęło konkretne działania, aby jak najszybciej doprowadzić do sfinalizowania tej transakcji. Resort doskonale zdaje sobie sprawę, że to dla Polski sprawa priorytetowa. Bez skutecznie działającej tarczy antyrakietowej nasz kraj jest bezbronny, a rosyjskie rakiety zlokalizowane w obwodzie kaliningradzkim już od dawna są wycelowane m.in. w Warszawę.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts