Ten raport pokazuje smutną prawdę o gender. Alarmujący wzrost samobójstw wśród transseksualistów

/ Piotr Galant/Gazeta Polska

  

Szwedzki Urząd do spraw Zdrowia Publicznego ma przeprowadzić badania wśród osób z "zaburzeniami tożsamości płciowej" w ramach projektu zleconego przez rząd. Państwo zaniepokoił raport, z którego wynika, że choroby psychiczne wśród transseksualistów są bardzo częste.

Z raportu Urzędu ds. Zdrowia Publicznego i sztokholmskiego, medycznego Instytutu Karolinska wynika, że u wielu osób z "zaburzeniami tożsamości płciowej" stwierdzono choroby psychiczne. Osoby te często dopuszczają się prób samobójczych.

Młodzi ludzie trans to grupa, w której tendencje samobójcze wzrastają w szczególnie wyraźny sposób – nie może tak być. Musimy podjąć konkretne działania
– powiedziała minister spraw społecznych Annika Strandhäll.

Oprócz badań, szwedzki rząd przeznaczył dotacje dla organizacji zajmujących się wsparciem transseksualistów i zapobieganiem samobójstw wśród nich.

Zatrważające dane z raportu pokazują, do czego może doprowadzić promująca dewiację i zboczenie ideologia gender. Nowoczesny świat każe ignorować ten problem i określać transseksualizm jako normalną rzecz.

Z badań wynika, że aż 60 proc. młodzieży w wieku od 15 od 19 lat, mającej problem z określeniem swojej płciowości, miało myśli samobójcze w przeciągu ostatniego roku. Natomiast 40 proc. z nich podjęło przynajmniej jedną próbę samobójczą

– podaje swiato-poglad.pl.

Do początku 2017 roku w Szwecji u osób transseksualnych stwierdzano dysforię płciową uzznawaną za chorobę psychiczną, jednak zaczęto skarżyć się na dyskryminację. W związku z tym WHO podjęło decyzję o usunięcie zaburzeń płci z działu chorób psychicznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: swiato-poglad.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

82. urodziny Jana Pietrzaka. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Jan Pietrzak / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

26 kwietnia 1937 roku urodził się Jan Pietrzak, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystów. W tym dniu portal Niezalezna.pl, także w imieniu całej Strefy Wolnego Słowa, składa jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i życzymy dalszych sukcesów.

Jan Pietrzak to nie tylko doskonale znany artysta, z wybitnym poczuciem dowcipu, ale również osoba jasno określająca swoje poglądy i walcząca o wartości ważne dla każdego patrioty.

Z okazji 82. urodzin portal Niezalezna.pl, wraz ze wszystkimi mediami należącymi do Strefy Wolnego Słowa, życzy Janowi Pietrzakowi, by jak najdłużej utrzymywał kondycję, którą ma, przez wiele następnych lat. I nadal z humorem prowadził Polaków do mądrości.

Warto podkreślić, że artysta wielokrotnie występował także na wydarzeniach organizowanych przez Gazetę Polską i Kluby Gazety Polskiej.

A pieśń "Żeby Polska była Polską" na stałe wpisała się do historii.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl