Ten raport pokazuje smutną prawdę o gender. Alarmujący wzrost samobójstw wśród transseksualistów

Szwedzki Urząd do spraw Zdrowia Publicznego ma przeprowadzić badania wśród osób z "zaburzeniami tożsamości płciowej" w ramach projektu zleconego przez rząd. Państwo zaniepokoił raport, z którego wynika, że choroby psychiczne wśród transseksualistów są bardzo częste.

Piotr Galant/Gazeta Polska

Z raportu Urzędu ds. Zdrowia Publicznego i sztokholmskiego, medycznego Instytutu Karolinska wynika, że u wielu osób z "zaburzeniami tożsamości płciowej" stwierdzono choroby psychiczne. Osoby te często dopuszczają się prób samobójczych.

Młodzi ludzie trans to grupa, w której tendencje samobójcze wzrastają w szczególnie wyraźny sposób – nie może tak być. Musimy podjąć konkretne działania
– powiedziała minister spraw społecznych Annika Strandhäll.

Oprócz badań, szwedzki rząd przeznaczył dotacje dla organizacji zajmujących się wsparciem transseksualistów i zapobieganiem samobójstw wśród nich.

Zatrważające dane z raportu pokazują, do czego może doprowadzić promująca dewiację i zboczenie ideologia gender. Nowoczesny świat każe ignorować ten problem i określać transseksualizm jako normalną rzecz.

Z badań wynika, że aż 60 proc. młodzieży w wieku od 15 od 19 lat, mającej problem z określeniem swojej płciowości, miało myśli samobójcze w przeciągu ostatniego roku. Natomiast 40 proc. z nich podjęło przynajmniej jedną próbę samobójczą

– podaje swiato-poglad.pl.

Do początku 2017 roku w Szwecji u osób transseksualnych stwierdzano dysforię płciową uzznawaną za chorobę psychiczną, jednak zaczęto skarżyć się na dyskryminację. W związku z tym WHO podjęło decyzję o usunięcie zaburzeń płci z działu chorób psychicznych.

 

 Źródło: swiato-poglad.pl, niezalezna.pl

#transseksualiści #gender #Szwecja #transseksualizm #samobójstwo

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo