J. Kaczyński zapytany o rosnące sondaże PiS. Takiej odpowiedzi pewnie się nie spodziewaliście...

Udostępnij

Tylko Pan Bóg wie dlaczego PiS rosną sondaże – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale, komentując rosnące poparcie dla rządu.

Na spotkanie przyjechały kluby Gazety Polskiej dosłownie z całej Polski, ale również z zagranicy, w tym z Amsterdamu, Essen, Hamburga, Nowego Jorku i Paryża.

Podczas Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej", prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, podkreślał, że niedługo miną dwa lata rządów PiS w Polsce i jest to czas, by zastanowić się nad dalszymi planami. Na najbliższy czas prezes Kaczyński przewidział zmianę w trzech istotnych kwestiach: ordynacji wyborczej, reformy mediów oraz sprawę polskich służb specjalnych.

Na początku października na PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem) zagłosowałoby 47 proc. badanych, deklarujących udział w wyborach; PO otrzymałaby 16 proc., Kukiz'15 - 8 proc., próg wyborczy przekroczyłaby jeszcze Nowoczesna z 6 proc. poparciem

- wynika z najnowszego sondażu CBOS.

Przez naszą reporterkę prezes PiS został zapytany o m.in. sytuację gospdarczą i sondaże - co odpowiedział Jarosław Kaczyński? OBEJRZYJ FILM!

CZYTAJ TEŹ: Nadzwyczajny Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. FOTORELACJA

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts