Tak było na premierze "Dwóch koron". Zobacz ZDJĘCIA

Uroczysta premiera filmu Michała Kondrata \"Dwie korony\" odbyła się w poniedziałek wieczorem w Multikinie Złote Tarasy. W spotkaniu udział wzięli zarówno twórcy filmu, jak i goście specjalni - a wśród nich m.in. szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski, minister edukacji narodowej Anna Zalewska oraz wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. Recenzja filmu o ojcu Maksymilianie Kolbe już jutro w \"Gazecie Polskiej Codziennie\", tymczasem zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z poniedziałkowego wieczoru!

Premiera "Dwóch koron" odbyła się w Multikinie Złote Tarasy
Alicja Porzezińska

"Dwie korony" to fabularyzowanym dokument przedstawiający całe życie Maksymiliana Kolbego - od dzieciństwa, przez m.in. działalność misyjną w Japonii, po śmierć w Auschwitz. Film ukazuje także nieznane dotąd powszechnie fakty z życia zakonnika m.in. to, że zaprojektował pojazd do przemieszczania się między planetami.

W filmie oprócz Woronowicza występują także m.in. Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Artur Barciś, Dominika Figurska oraz Sławomir Orzechowski. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. Film wchodzi do kin w piątek 13 października.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Artur Barcić #Cezary Pazura #adam woronowicz #Michał Kondrat #Dwie korony

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo