Poprawność polityczna po niemiecku. Szopka betlejemska w cieniu... minaretu

To, że centra niektórych niemieckich miast wyglądają jak te z krajów Bliskiego Wschodu, nie jest już chyba dla nikogo zaskoczeniem. Niemcy zrobili wiele, by muzułmanie czuli się u nich jak u siebie. To, do czego posunęli się tym razem, ukazuje, do jak niewiarygodnego stopnia posunięta została poprawność polityczna naszego zachodniego sąsiada.

twitter.com/printscreen

Muzułmańscy imigranci zalewają Europę. Nikogo już nie dziwi, że w niektórych miastach Starego Kontynentu są całe dzielnice zamieszkane tylko przez wyznawców islamu. Jak wyglądają ulice Paryża czy okolice Calais pokazywaliśmy nie raz. Z kolei w Londynie w ostatnich latach pojawiło się ponad czterysta meczetów, a równocześnie zamknięto pięćset kościołów

- pisaliśmy niedawno na Niezalezna.pl.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie ukazujące zatłoczone centrum jednego z niemieckich miast. Gdyby nie komentarz autora, nikt by się nie domyślił, że jest to Monachium.

To jednak, co wymyślili autorzy niemieckiej książeczki dla dzieci przekracza, wszelkie granice. Umieszczono w niej rysunek Świętej Rodziny w szopce betlejemskiej, a tuż za nią... meczet z minaretem.

Jak zauważyli internauci, rysunek jest o tyle absurdalny, że islam powstał około 600 lat po narodzinach Chrystusa.

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Niemcy #minaret #meczet #Szopka #Betlejem #Jezus Chrystus #islam

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo