Skandalicznie, paranoicznie, absurdalnie. Zobacz wypowiedzi uczestników „czarnego protestu”

/ Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Wczoraj odbył się tzw. czarny wtorek, czyli kolejny dzień, kiedy zwolennicy aborcji - niezbyt licznie - paradowali po ulicach. Część demonstrantów postanowiła podzielić się motywami, jakie nimi kierują. Po usłyszeniu niektórych argumentów oczy otwierają się szeroko ze zdumienia...

Słuchając wypowiedzi uczestniczek i uczestników czarnych protestów nie sposób nie odnieść wrażenia, że motywacje były - przynajmniej w założeniu - bardzo różne. Część osób miała jakiś cel, jednak im o tym celu więcej chcieli dowiedzieć się reporterzy, tym stawał się on coraz bardziej mglisty.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wystarczyły zaledwie trzy punkty, aby ośmieszyć #CzarnyProtest. Tego feministki się nie spodziewały

Część uczestniczek chciała, nie bacząc na jakąkolwiek logikę, upiec przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu, wykazując się nie lada hipokryzją. Czy pani na poniższym nagraniu nie chce oglądać porozrywanych dziecięcych ciał, czy jednak jest zwolenniczką aborcji? Obu spraw pogodzić się bowiem nie da.

W czarny protest włączyli się również mężczyźni, i ci serwowali reporterom zarówno wypowiedzi skandaliczne...

...jak i wyjątkowo patetyczne, takie jakie głosi pan w jasnym płaszczu:

Skoro kobiety źle traktują kobiety, to ewidentnie sprawy w swoje ręce powinni wziąć mężczyźni. Tak, jak ci z Radomia:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

British Airways. Szykuje się strajk pilotów

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Piloci British Airways zamierzają strajkować przez trzy dni we wrześniu - 9., 10. i 27. dnia miesiąca. Poinformował o tym związek zawodowy pilotów brytyjskich linii lotniczych. W zeszłym miesiącu zdecydowana większość pilotów British Airways opowiedziała się za akcją strajkową w sporze płacowym.

Związek napisał w wydanym w piątek oświadczeniu, że powiadomił British Airways, iż wezwie swych członków do strajku we wrześniu. Podkreślono, że oferta płacowa złożona przez British Airways nie zostanie zaaprobowana przez większość pilotów.

Linie British Airways uznały, że akcja strajkowa jest nieuzasadniona, twierdząc, że ich oferta płacowa jest godziwa, i ostrzegając, że strajki naraziłyby na kłopoty dziesiątki tysięcy pasażerów.

Poinformowano, że wprowadzane są zmiany do rozkładu lotów.

"Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by umożliwić podróże tak wielu ludziom, jak to będzie możliwe"

- napisano w oświadczeniu, zastrzegając jednak, że "jest prawdopodobne, iż wielu pasażerów nie będzie się mogło udać w podróż".

Zapewniono, że pasażerom, których loty zostaną odwołane, oferowany będzie zwrot pieniędzy za bilety bądź zmiana rezerwacji. Rozważany jest też leasing samolotów i załóg innych linii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl