Skandal w amerykańskiej telewizji. Po tych słowach o ofiarach Las Vegas, zwolniono wiceszefową stacji

Podczas koncertu country w Las Vegas doszło do masakry. 64-letni Stephen Paddock, strzelając z karabinu zabił 58 osób, ranił ponad pół tysiąca. Wiceprzewodnicząca CBS Hayley Geftman-Gold napisała, że ofiary nie zasługują na współczucie, ponieważ fani muzyki country często są republikanami. Została zwolniona.

screen FOX News

Około godziny 22:00 czasu lokalnego w niedzielę, zamachowiec otworzył ogień w kierunku ok. 22 tysięcznego tłumu. Strzelał z okna pokoju na 32 piętrze pobliskiego hotelu. Co najmniej 58 osób zginęło, a setki zostało rannych w największej masowej strzelaninie we współczesnej historii USA.

W nocy z niedzieli na poniedziałek była już wiceprezes wydała oświadczenie. Przeprosiła za swoje słowa.

Wcześniej opublikowałam wpis na Facebooku w wątku dyskusji na temat tragicznych zdjęć w Las Vegas, którego szczerze żałuję. Jest mi bardzo przykro z powodu bólu bliskich ofiar dotkniętych terroryzmem Stephena Paddocka. Moje haniebne komentarze nie odzwierciedlają przekonań mojego byłego pracodawcy, kolegów, rodziny i przyjaciół. Nie odzwierciedlają też moich prawdziwych przekonań - ta bezsensowna przemoc wywołuje najgłębszą empatię

– oświadczyła.


Rzeczniczka CBS powiedziała Fox News, że Geftman-Gold, „która była z nami przez około rok, naruszyła standardy naszej firmy i nie jest już pracownikiem CBS”.

Jej poglądy wyrażone w mediach społecznościowych są nie do przyjęcia dla nas wszystkich w CBS. Łączymy się z ofiarami w Las Vegas i ich rodzinami

– powiedziała rzeczniczka stacji.

CBS (Columbia Broadcasting System) to główna stacja radiowa i telewizyjna w Stanach Zjednoczonych.

 

Źródło: niezalezna.pl

#telewizja #Hayley Geftman-Gold #zwolniona wiceprezes #CBS #masakra #ofiary #Las Vegas

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo