Kobieta przewidziała masakrę w Las Vegas?! Tak twierdzą świadkowie WIDEO

/ print screen \ you tube

  

„Wszyscy k*** zginiecie!” – miała krzyczeć tajemnicza kobieta, która na 45 min. przed atakiem nie została wpuszczona na plac, gdzie odbywał się koncert. Zaledwie trzy kwadranse później uczestnicy imprezy padli ofiarami krwawego mordercy. Ponadto tzw. Państwo Islamskie, jeszcze w marcu br. groziło, że zaatakuje dokładnie to miejsce, w którym doszło dziś do masakry. Co naprawdę działo się w Las Vegas?

Do krwawej masakry doszło o godz. 22:00 czasu lokalnego w niedzielę podczas koncertu muzyki country Route 91 Harvest na placu Las Vegas Village and Festival Grounds. Napastnik strzelał do tłumu z 32-piętra znajdującego się tuż obok hotelu Mandalay Bay Resort and Casino.

Kilka godzin po tragedii mnożą się wersje dotyczące tego, kto stał za atakiem. Tzw. Państwo Islamskie (ISIS) wydało oświadczenie, że strzelec był ich „żołnierzem”. W tym samym czasie Federalne Biuro Śledcze (FBI) poinformowało, że nie wykryto dotąd powiązań między sprawcą a którąś z międzynarodowych organizacji terrorystycznych.

Wszelkich informacji na ten temat na własną rękę doszukują się internauci, którzy analizują różne materiały, w tym nagrania telewizji, powiązane z masakrą.

Przypomniano m.in., że jeszcze w marcu br. telewizja ABC13, powołując się na nagrania udostępnione przez terrorystów z ISIS, mówiła że islamiści zamierzają zaatakować właśnie Las Vegas. W materiałach propagandowych terrorystów pojawiały się nawet przebitki na których widać hotel z którego strzelał morderca. Telewizja zapewniała, że w związku z zagrożeniem w mieście zwiększono liczbę policjantów na ulicach.

Znacznie więcej pytań budzą zeznania świadków strzelaniny, którzy wspominają o dziwnie zachowującej się kobiecie. Miała ona stać w kolejce po bilety do kasy w towarzystwie mężczyzny i próbowała przepychać się do przodu, twierdząc, że nie może oddychać. Później świadkowie słyszeli, że wspomniana kobieta miała krzyczeć – „Jesteście otoczeni! Wszyscy k*** zginiecie!”. Po tych słowach ochrona imprezy wyrzuciła awanturującą się parę z koncertu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Młodzi wandale w rękach policji

/ Ryan McGuire

  

Grupę młodych ludzi malujących graffiti na wagonach pociągu zatrzymali na gorącym uczynku policjanci z Warki (Mazowieckie). Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia – poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu kom. Agnieszka Wójcik.

Zatrzymani to mieszkańcy Piaseczna: 19—letnia kobieta i trzech 23-latków.

Grupę malujących wagon młodych ludzi zauważył kierownik stojącego na bocznicy pociągu Kolei Mazowieckich.

Wzdłuż wagonu zostały naniesione różne napisy. Kiedy kolejarz zareagował, grafficiarze zaczęli uciekać. Zostali zatrzymani przez wezwanych na miejsce policjantów. "Straty poniesione przez Koleje Mazowieckie zostały wycenione na 1,6 tys. złotych. Niewykluczone, że sprawcy będą musieli pokryć koszty naprawy z własnej kieszeni" – powiedziała rzeczniczka policji. Sprawa trafi do sądu.

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts