Kobieta przewidziała masakrę w Las Vegas?! Tak twierdzą świadkowie WIDEO

/ print screen \ you tube

  

„Wszyscy k*** zginiecie!” – miała krzyczeć tajemnicza kobieta, która na 45 min. przed atakiem nie została wpuszczona na plac, gdzie odbywał się koncert. Zaledwie trzy kwadranse później uczestnicy imprezy padli ofiarami krwawego mordercy. Ponadto tzw. Państwo Islamskie, jeszcze w marcu br. groziło, że zaatakuje dokładnie to miejsce, w którym doszło dziś do masakry. Co naprawdę działo się w Las Vegas?

Do krwawej masakry doszło o godz. 22:00 czasu lokalnego w niedzielę podczas koncertu muzyki country Route 91 Harvest na placu Las Vegas Village and Festival Grounds. Napastnik strzelał do tłumu z 32-piętra znajdującego się tuż obok hotelu Mandalay Bay Resort and Casino.

Kilka godzin po tragedii mnożą się wersje dotyczące tego, kto stał za atakiem. Tzw. Państwo Islamskie (ISIS) wydało oświadczenie, że strzelec był ich „żołnierzem”. W tym samym czasie Federalne Biuro Śledcze (FBI) poinformowało, że nie wykryto dotąd powiązań między sprawcą a którąś z międzynarodowych organizacji terrorystycznych.

Wszelkich informacji na ten temat na własną rękę doszukują się internauci, którzy analizują różne materiały, w tym nagrania telewizji, powiązane z masakrą.

Przypomniano m.in., że jeszcze w marcu br. telewizja ABC13, powołując się na nagrania udostępnione przez terrorystów z ISIS, mówiła że islamiści zamierzają zaatakować właśnie Las Vegas. W materiałach propagandowych terrorystów pojawiały się nawet przebitki na których widać hotel z którego strzelał morderca. Telewizja zapewniała, że w związku z zagrożeniem w mieście zwiększono liczbę policjantów na ulicach.

Znacznie więcej pytań budzą zeznania świadków strzelaniny, którzy wspominają o dziwnie zachowującej się kobiecie. Miała ona stać w kolejce po bilety do kasy w towarzystwie mężczyzny i próbowała przepychać się do przodu, twierdząc, że nie może oddychać. Później świadkowie słyszeli, że wspomniana kobieta miała krzyczeć – „Jesteście otoczeni! Wszyscy k*** zginiecie!”. Po tych słowach ochrona imprezy wyrzuciła awanturującą się parę z koncertu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Brudne ręce warszawskiego ratusza? Będzie zawiadomienie do prokuratury ws. osadów z "Czajki"

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W poniedziałek złożę zawiadomienie do prokuratury ws. możliwości popełnienia przestępstwa przez warszawski ratusz - powiedział Ireneusz Stachowiak z Solidarnej Polski. Dodał, że odnalazł w gm. Jeziora Wielkie doły, do których - jego zdaniem - mogą być przywożone osady z oczyszczalni ścieków "Czajka". - Pewne jest to, że takie odpady - poszlamowe, są wywożone i zakopywane na terenie tej gminy - stwierdził.

Stachowiak, który jest prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu i liderem Solidarnej Polski w regionie kujawsko-pomorskim powiedział Polskiej Agencji Prasowej, że "TVP Info podało, że odpady z Czajki były wywożone m.in. do jednej z gmin w województwie kujawsko-pomorskim, czyli Jezior Wielkich".

Ja ustaliłem na miejscu m.in. po rozmowie z wójtem, że tam jest "firma krzak", która wywozi różne odpady m.in. osadowe. One są w miejscowości Wójcin zakopywane w dołach. Gmina nie może poradzić sobie z tą firmą, która prowadzi ten proceder w sposób nielegalny 

- dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/288992-scieki-trafialy-do-wisly-ciezarowki-wywoza-odpady-poza-warszawe-a-trzaskowski-ucieka-wideo]

Zaznaczył, że w gminie Jeziora Wielkie (Kujawsko-pomorskie) nie ma składowiska odpadów ani możliwości ich przeróbki, a jest firma, która "w sposób nielegalny je zagospodarowuje".

Oczywiście kartki na osadach w tej gminie nie ma, ale prawdopodobieństwo tego, że są to osady z "Czajki" jest bardzo duże. Pewne jest to, że takie odpady - poszlamowe, są wywożone i zakopywane na terenie tej gminy

- stwierdził Stachowiak.

Podkreślił, że w jego ocenie nie ma wątpliwości odnośnie popełniania przez kogoś przestępstwa.

"Jeżeli informacja z TVP Info o wywożeniu odpadów z Czajki do tej gminy jest pewna, a ja ją tak traktuję, to zlokalizowaliśmy dokładne miejsce - nie składowisko, ale doły, do których trafiają odpady. Ten szlam jest zakopywany w ziemi"

- powiedział PAP.

[polecam:https://niezalezna.pl/289030-czyn-zagrozony-kara-pozbawienia-wolnosci-do-10-lat-jest-sledztwo-ws-czajki]

Stachowiak, który kandyduje do Sejmu z 8. miejsca na liście PiS w okręgu bydgoskim (nr 4) zapowiedział, że w poniedziałek złoży do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez warszawski ratusz.

[polecam:https://niezalezna.pl/289007-wladze-warszawy-nie-poinformowaly-kancelarii-prezydenta-o-awarii-spalarni-w-czajce]

"To miasto stołeczne Warszawa informuje, że odpady z Czajki są utylizowane w sposób prawidłowy. To ratusz wynajął firmy do tego celu, a one najprawdopodobniej zakupują osady w dołach" - wskazał Stachowiak.


Warszawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informowało w czwartek, że na przełomie listopada i grudnia ub.r. z eksploatacji została wyłączona Stacja Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych (STUOŚ), co było związane z uszkodzeniem jednego z urządzeń spalarni. Przedsiębiorstwo zaznaczyło jednocześnie, że zdarzenie to nie stanowi zagrożenia dla ludzi i środowiska, a wyłączenie Stacji nie ma wpływu na sprawne funkcjonowanie oczyszczalni ścieków "Czajka".

Od tego czasu z oczyszczalni wywożone są odpady pościekowe. Jak informowało MPWiK, miesięczny koszt ich wywozu to 1,7 mln zł (wyliczony na podstawie kosztów wywozu od 01.01.2019 r. do 31.08.2019 r.), ale w tym samym okresie spółka nie poniosła miesięcznych kosztów, czyli około 0,8 mln zł, które ponosi, jeśli działa spalarnia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl