Poruszające słowa aktora o różańcu: "jest moją tarczą". WIDEO

Cezary Pazura udostępnił w mediach społecznościowych filmik, w którym tłumaczy znaczenie modlitwy różańcowej w swoim życiu. Świadectwo aktora szybko zyskało popularność w sieci, skutecznie promując akcję \"Różaniec do granic\", która odbędzie się 7 października na granicach Polski.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska, mat.pras.

Wszystko ma swoje granice. Państwa mają swoje granice, wolność nawet ma swoje granice. Tylko miłość nie ma granic i o miłość zawsze się modlę na moim ukochanym, drewnianym różańcu.

- wyznaje Cezary Pazura w filmiku zamieszczonym na Twitterze.

Aktor, podobnie jak jego brat Radosław, nie kryje się ze swoją wiarą. Dlatego zdecydował się wesprzeć promocję akcji modlitewnej "Różaniec do granic", opowiadając o swoim przywiązaniu do tej modlitwy:

Różaniec nie ma początku ani końca. (…) Różaniec jest moją tarczą, na której spotykam się z Matką Boską. Dzięki niemu mam porozumienie z całym światem, bo kocham świat i ludzi

- dodał Cezary Pazura.

WIDEO:

Film z Ambasadorem wydarzenia #RóżaniecDoGranic! @CezaryPazura opowiada czym dla niego jest #różaniec. #Obejrzyjhttps://t.co/4k6wq7NCkJ pic.twitter.com/Q6THwLTWor

— RóżaniecDoGranic (@DoGranic) 27 września 2017

Inicjatywa "Różaniec do granic" wystartuje 7 października w całej Polsce.

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową. 

- piszą o akcji jej organizatorzy.

Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej. 

- dodają.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wściekły atak lewackich mediów na akcję „Różaniec do granic”. Próbowano zablokować modlitwę na lotnisku

 Źródło: niezalezna.pl

 

#różaniec #Różaniec do granic #Cezary Pazura

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo