Gajewska u Kuźniara. Jej wyznanie o papierze toaletowym rozbawiło internautów

Posłanka Platformy Obywatelskiej Kinga Gajewska była dziś gościem programu "Onet rano" prowadzonym przez Jarosława Kuźniara. Chwaliła się swoimi osiągnięciami jako przewodniczącej szkoły w liceum. Tylko czy jest się czym chwalić? Gajewska oznajmiła, że załatwiła papier toaletowy, którego brakowało w toaletach.

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Kilka dni temu posłanka PO stała się "bohaterką" internetu po tym, jak w zaprzyjaźnionej telewizji Nowa rozpływała się zachwycona Grzegorzem Schetyną.

Jest najlepszym liderem, jaki mógł sie trafić PO w tym okresie. Nie wyobrażam sobie innej osoby. Uważam, że ma niezwykłą charyzmę jeśli chodzi o Platformę Obywatelską. To był jedyny człowiek, który potrafił w tak ciężkim okresie dla PO spoić z powrotem tych ludzi i postarać się, żeby oni się znowu polubili. Po tych ministerstwach wszystkich, po tych wielu latach pracy ze sobą. (...) Ten człowiek ma wizję nie na pięć lat, czy na dwa lata. On ma wizję na 20 lat!

- wychwalała szefa Gajewska.

CZYTAJ WIĘCEJ: To lepsze niż kabaret. Zobacz jak Kinga Gajewska podlizuje się Schetynie. WIDEO

Posłanka postanowiła nie dać o sobie zapomnieć i w programie Jarosława Kuźniara chwaliła się swoimi osiągnięciami jako przewodniczącej szkoły w liceum.

W szkole pamiętam, w liceum nie było papieru toaletowego, to zostałam przewodniczącą szkoły i ten papier był później

- wypaliła Gajewska.

Nie tak dawno partyjny kolega Kingi Gajewskiej Michał Szczerba "zasłynął" w głośnej "aferze toaletowej". Czyżby polityk PO próbowała mu dorównać?

CZYTAJ WIĘCEJ: Wchodzi poseł Szczerba do toalety i widzi kolejkę… To musiało skończyć się aferą

Internauci nie omieszkali skomentować tej wypowiedzi.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kuźniar #Onet Rano #Kinga Gajewska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo