To lepsze niż kabaret. Zobacz jak Kinga Gajewska podlizuje się Schetynie. WIDEO

Kim jest Grzegorz Schetyna? Uwaga - tak laurka padła w pewnej telewizji. To człowiek z charyzmą i wizją przyszłości, który przewidział, co zdarzy się w ciągu najbliższych 20 lat, a przy tym reżyser wielu scenariuszy, mediator skłóconych koleżanek i kolegów z Platformy. Tak przynajmniej uważa posłanka PO Kinga Gajewska-Płochocka. I nie żartowała.

Kinga Gajewska; fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Młoda parlematarzystka była gwiazdką grudniowego puczu w Sejmie, gdy wraz z posłem Sławomirem Nitrasem, biegała z telefonem komórkowym nadając na żywo relacje z parlamentu. To ona asystowała szczecińskiemu posłowi PO w słownych atakach na polityków PiS.

„Młode wilki” - to określenie posłów związanych z frakcją Donalda Tuska oraz Ewy Kopacz. Do tej grupy zaliczały się m.in. Kinga Gajewska, Joanna Mucha, Agnieszka Pomaska, Sławomir Nitras i Arkadiusz Myrcha

- pisała niezalezna w marcu tego roku.

Mówiło się nawet o próbie przejęcia władzy w PO, ale Grzegorz Schetyna szybko spacyfikował potencjalnych kandydatów do przywództwa.

Czytaj więcej: Grzegorz Schetyna stępił kły „młodym wilkom” z PO. Zobacz zabawne WIDEO

Wkrótce okazało się, że Gajewska jest lepiej od innych traktowana przez przewodniczącego.

Fakt, jestem najmłodsza, a Grzegorz Schetyna zawsze zwraca się do mnie z sympatią i troską. On jest jak dobry trener

– miała się zwierzyć posłanka jednemu z tabloidów.

Czytaj też: Schetyna znalazł sobie w partii „dzidzię”. „Wolno jej więcej niż innym posłom”

Kilka dni temu Gajewska trafiła do zaprzyjaźnionej stacji telewizyjnej Nowa. Rozpływała się tam w zachwytach nad Schetyną.

Jest najlepszym liderem, jaki mógł sie trafić PO w tym okresie. Nie wyobrażam sobie innej osoby. Uważam, że ma niezwykłą charyzmę jeśli chodzi o Platformę Obywatelską. To był jedyny człowiek, który potrafił w tak ciężkim okresie dla PO spoić z powrotem tych ludzi i postarać się, żeby oni się znowu polubili. Po tych ministerstwach wszystkich, po tych wielu latach pracy ze sobą. (...) Ten człowiek ma wizję nie na pięć lat, czy na dwa lata. On ma wizję na 20 lat!

- wychwałała szefa PO jego młodsza koleżanka partyjna.

Warto przeczytać komentarze internautów odnoszące się do wypowiedzi posłanki Gajewskiej.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Kinga Gajewska #Grzegorz Schetyna #PO

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo