To już plaga! Kolejny gwałt w Niemczech dokonany przez uchodźców!

/ Pixabay.com/Alexas_Fotos/CC0

  

Trzech Afgańczyków w wieku 17, 18 i 27 lat dokonało napaści na kobietę w Monachium. Dwóch uchodźców zgwałciło 16-latkę, trzeci nie zdążył, bo został spłoszony przez przechodnia.

Uchodźcy napadli na 16-latkę i zaciągnęli ją do pobliskiego parku. Dwóch z nich zgwałciło kobietę, trzeci stał na czatach. Nie zdążył dokonać gwałtu, bo został spłoszony przez przechodnia. Gwałciciele uciekli z miejsca zbrodni, ale szybko zostali schwytani przez policję.

Okazali się to Afgańczycy w wieku 17, 18 i 27 lat. Mieszkali w obozie dla uchodźców w Höhenkirchen-Siegertsbrunn na obrzeżach Monachium.

Zgwałcona 16-latka trafiła o szpitala.

Zgodnie z literą prawa, zbrodniarzom za gwałt grożą... dwa lata więzienia.

 

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bild.de, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

82. urodziny Jana Pietrzaka. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Jan Pietrzak / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

26 kwietnia 1937 roku urodził się Jan Pietrzak, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystów. W tym dniu portal Niezalezna.pl, także w imieniu całej Strefy Wolnego Słowa, składa jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i życzymy dalszych sukcesów.

Jan Pietrzak to nie tylko doskonale znany artysta, z wybitnym poczuciem dowcipu, ale również osoba jasno określająca swoje poglądy i walcząca o wartości ważne dla każdego patrioty.

Z okazji 82. urodzin portal Niezalezna.pl, wraz ze wszystkimi mediami należącymi do Strefy Wolnego Słowa, życzy Janowi Pietrzakowi, by jak najdłużej utrzymywał kondycję, którą ma, przez wiele następnych lat. I nadal z humorem prowadził Polaków do mądrości.

Warto podkreślić, że artysta wielokrotnie występował także na wydarzeniach organizowanych przez Gazetę Polską i Kluby Gazety Polskiej.

A pieśń "Żeby Polska była Polską" na stałe wpisała się do historii.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl