Prezes Mlekovity zdradza jak osiągnąć sukces. WIDEO

Udostępnij

Dariusz Sapiński Prezes Zarządu Grupy Mlekovita podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy rozmawiał z Telewizją Republika. Opowiadał jak osiągnąć prawdziwy sukces biznesowy. – Z malutkiej spółdzielni, która przerabiała 30 tys. litrów aktualnie przerabiamy 6 mln litrów mleka dziennie i 2 mln litrów serwatki. Nie tylko jesteśmy największą firmą w kraju, ale i globalną – powiedział prezes Sapiński.

Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński to przedsiębiorca, który kilka razy znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej wpływowych mężczyzn w Polsce – rankingu przygotowywanego rokrocznie przez magazyn „Gentleman” – pisze telewizjarepublika.pl.

W rozmowie ze stacją prezes opowiadał, jak odnieść sukces.

Początki były trudne. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce, przestała decydować centrala. Przestarzałe maszyny uniemożliwiały produkcję wyrobów na wysokim poziomie. Ciągłe inwestowanie i systematyczny rozwój. Zasada była prosta, jedna inwestycja ma zarobić na następną


– powiedział prezes Mlekovity.

 

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Tagi
Wczytuję komentarze...

     

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts