Konkurs na logo setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości

/ Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu ogłosił konkurs na logo, które będzie wykorzystywane do identyfikacji materiałów IPN i przedsięwzięć w ramach Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Prace należy przesyłać drogą mailową do 4 października 2017 r.

Konkurs ma charakter ogólnopolski, a udział w nim jest bezpłatny. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest pracownikiem ani członkiem rodziny pracownika IPN. Zgłoszenie pracy na konkurs jest możliwe wyłącznie drogą mailową na adres: logo100lecia@ipn.gov.pl

Nazwa pliku musi zawierać imię i nazwisko autora, lub pseudonim. Organizatorzy proszą o dołączenie: numeru telefonu kontaktowego, adresu zamieszkania, oraz adresu strony www, jeżeli autor takową posiada.

W przypadku, gdy autor ma życzenie udostępniać pracę pod pseudonimem,należy to wyraźnie zaznaczyć - z podaniem, czy pseudonim ma być uwidoczniony obok imienia i nazwiska, czy zamiast nich.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w Waszyngtonie

/ twitter.com/chriscollison

  

Jedna osoba zginęła a pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny na ulicach Waszyngtonu, która miała miejsce w czwartek ok. godz. 22:00 czasu lokalnego - podał Reuters, powołując się na miejscową policję.

Na razie nie wiadomo, ile osób wszczęło strzelaninę i czy jej sprawca lub sprawcy zostali schwytani. Wcześniej lokalne telewizje informowały, że strzelać zaczęło kilku napastników, przeciwko którym policja wszczęła "zmasowaną" akcję.

Strzelanina miała miejsce w dzielnicy Columbia Heights, na skrzyżowaniu ulicy 14. i Columbia Road, ok. 3 km od Białego Domu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl