Haniebne! Włosi ujawnili drastyczne zeznania Polki zgwałconej w Rimini

To bulwersujące wydarzenie. Włoskie media opublikowały fragmenty zeznań ofiar bandytów z Rimini. Znalazł się tam między innymi opis gwałtu, o którym opowiedziała śledczym napadnięta przez imigrantów Polka. Dziennikarze nie powstrzymali się przed podaniem wyjątkowo drastycznych szczegółów.

facebook.com/print screen

Wśród mediów, które ujawniły fragmenty zeznań, znalazł się jeden z największych włoskich dzienników „Corriere della Sera”. W artykule zamieszczonym na stronie internetowej gazety, można przeczytać o „dwudziestu minutach terroru opowiedzianych przez dziewczynę i podpisanych przez nią przed śledczymi i polskim tłumaczem”.

Dalej dziennik cytuje najbardziej wstrząsające fragmenty zeznań Polki. Kobieta opowiada o szczegółach tragedii – w jaki sposób odbywał się gwałt, jak ją przytrzymywano, podduszano, co krzyczała w tym czasie do swojego pobitego partnera…

W tekście są też fragmenty zeznań transseksualisty, który również padł ofiarą bandytów.

Zeznania zgwałconej Polki zostały upublicznione we Włoszech. Czy to dopuszczalna praktyka? @PatrykJaki @MSZ_RP https://t.co/4AuLtGAbGv

— Tomasz Łysiak (@TomaszLysiak) 6 września 2017

W minioną sobotę na posterunek dobrowolnie zgłosili się dwaj bracia, Marokańczycy, w wieku 15 i 16 lat, a kilka godzin policja aresztowała 17-letniego Nigeryjczyka. Ostatni wpadł 20-letni Guerlin Butungu, który jako ubiegający się o azyl uchodźca przybył na Lampedusę z Konga w 2015 roku.

W nocy z 25 na 26 sierpnia czterech imigrantów napadło na plaży Miramare w Rimini na parę polskich turystów. Młoda kobieta została zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#gwałt #media #Włochy #Rimini

Paweł Krajewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo