Oto niemiecka demokracja: w wyborach do Bundestagu wezmą udział palestyńscy terroryści

/ Thomas R. Koeniges

  

Palestyńska grupa terrorystyczna chce wziąć udział w kampanii wyborczej do Bundestagu. Umożliwić to ma jej wspólna lista wyborcza z Marksistowsko-Leninowską Partią Niemiec.

Chodzi o Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny (LFWP) - organizację uznaną za terrorystyczną przez USA, Kanadę, Australię i Unię Europejską. Członkowie tej grupy mają na swoim koncie wiele zamachów terrorystycznych (także samobójczych), które zakończyły się śmiercią niewinnych ludzi.

Teraz LFWP chce wystartować w... wyborach do Bundestagu, które odbędą się 24 września. Zapowiedzi te już spotkały się z reakcją niektórych niemieckich polityków. Volker Beck z Partii Zielonych powiedział:

"Nie powinno się pozwalać na to, by antyizraelska organizacja terrorystyczna tworzyła w Niemczech sojusz wyborczy i by mogła startować w wyborach".

Ale start wyborczy palestyńskich terrorystów jest bardzo możliwy. Potencjalny koalicjant wyborczy - Marksistowsko-Leninowska Partia Niemiec - jest mimo komunistycznej ideologii legalnie działającą partią. A działalność Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny jest w Niemczech tolerowana. 

Wystarczy powiedzieć, że w grudniu 2016 r. organizacja ta bez przeszkód świętowała w Berlinie 49. rocznicę swojego powstania. Z kolei w kwietniu 2016 r. w Wuppertalu publicznie przemawiała Lajla Chalid. To nie tylko aktywna działaczka LFWP, ale przede wszystkim znana terrorystka. W 1969 r. porwała samolot lecący z Rzymu do Tel Awiwu. Następnie brała udział w kilku innych terrorystycznych uprowadzeniach samolotów. Co ciekawe, dziś Chalid jest pieszczoszką lewicowych salonów. W 2011 r. przemawiała w Sztokholmie na demonstracji tamtejszej Partii Komunistycznej, a w kwietniu 2017 r. została zaproszona przez hiszpańskie władze na festiwal literacki w Barcelonie (jedna z organizacji pozarządowych pokryła w całości koszty jej podróży). 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Jerusalem Post
Tagi

Wczytuję komentarze...


Bolesławiec: Kobieta zakażona koronawirusem urodziła dziecko

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

W szpitalu w Bolesławcu (jednoimienny szpital zakaźny) kobieta, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem, urodziła dziecko. Lekarze czekają na wyniki testów noworodka. Matka i dziecko czują się dobrze - powiedział dyrektor szpitala Kamil Barczyk.

Dyrektor szpitala w Bolesławcu Kamil Barczyk powiedział w czwartek PAP, że 24-latka zakażona koronawirusem przebywała w izolacji domowej. "Przyjechała do szpitala z wynikiem dodatnim. Była przygotowana do cięcia cesarskiego, od razu została podjęta decyzja o pilnym wykonaniu zabiegu" – przekazał. Kobieta była w 36. tygodniu ciąży, urodziła dziewczynkę.

Matka i dziecko są w dobrym stanie. Jednak pacjentka musiała zostać odizolowana od dziecka. Staramy się zapewnić matce jak najlepszy kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną

 – powiedział dyrektor.

Noworodkowi został wykonany test na obecność koronawirusa, lekarze czekają na wyniki.

Dyrektor szpitala dodał, że matka dziecka prawdopodobnie pozostanie w szpitalu aż do wyleczenia.

Chcemy zapewnić jej i dziecku bezpieczeństwo w warunkach izolacji szpitalnej

– powiedział.

W jednoimiennym szpitalu zakaźnym w Bolesławcu leczonych jest 27 osób z COVID-19.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts