Utwór Dnia: Aria

  

Prezentujemy kolejny „Utwór Dnia". Dziś Yanni z utworem „Aria”.

Zapraszamy do włączenia się w nasz cykl i wysyłania propozycji utworów w formie:
Imię i nazwisko wykonawcy (nazwa zespołu) + tytuł utworu

Propozycje można wysyłać na adres: p.luczuk@niezalezna.pl
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

„Nie świruj, idź na wybory”? Szef SLD wprost: Akcja nie wzbudza mojego entuzjazmu

Włodzimierz Czarzasty / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

- Żadna akcja, która potencjalnie może kogoś ranić, nie wzbudza mojego entuzjazmu, ale myślę, że osoby, które wymyśliły tę akcję, nie miały ochoty nikogo urazić - mówił dziś lider SLD Włodzimierz Czarzasty o akcji "Nie świruj, idź na wybory".

Wystartowała kampania „Nie świruj, idź na wybory”. W krótkich filmikach opatrzonych hasztagiem #nieświrujidźnawybory występują celebryci znani z niechęci do rządu Prawa i Sprawiedliwości. Biorą w niej udział artyści otwarcie deklarujący poparcie dla opozycji, m.in. Zbigniew Hołdys, Grzegorz Turnau, Olgierd Łukaszewicz, Janusz Gajos, Anna Nehrebecka, Wojciech Pszoniak, Szymon Majewski, Andrzej Chyra, Robert Janowski, Anna Cieślak.

[polecam:https://niezalezna.pl/288958-nie-mozna-gardzic-nikim-prezydent-oburzony-akcja-nie-swiruj-idz-na-wybory]

Akcja wywołała oburzenie. W filmikach parodiowane są osoby niepełnosprawne.

"Żadna akcja, która potencjalnie może kogoś razić, ranić, nie wzbudza mojego entuzjazmu, ale też powiem tak, że osoby, które robiły tę akcje, wymyśliły, nie miały ochoty też nikogo urazić

" - powiedział Czarzasty w programie "Tłit" Wirtualnej Polski.

Zdaniem lidera SLD, akcja została wymyślona w dobrej wierze, aby zmobilizować ludzi, do tego, żeby wzięli udział w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

"Potem okazało się, że niektóre grupy społeczne, niektórzy ludzie, zobaczyli pewną niezręczność, bo jest pewna niezręczność. Nie robiłbym z tego ogólnonarodowej dyskusji" - dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/288877-bodnar-krytykuje-kampanie-totalnych]

Czarzasty zaznaczył, że ze strony lewicy nie słyszy się "jakiś ostrych słów, które łamią normy", a jeżeli już się one pojawią, to zarówno on jak i inni liderzy lewicy: Robert Biedroń (Wiosna) oraz Adrian Zandberg (Lewica Razem) za nie przepraszają. "Staramy się tej granicy, która jest nieprzekraczalna nie przekroczyć" - zadeklarował polityk.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl