W nocy z piątku na sobotę czterech napastników zaatakowało parę młodych polskich turystów na plaży w popularnej miejscowości nadmorskiej na północy Włoch. Kobieta została brutalnie zgwałcona, a mężczyzna dotkliwie pobity.

Miejscowy portal riminitoday.it, podał, że więcej informacji o wydarzeniach na plaży, przekazał policji mąż kobiety. Z jego relacji wynika, że dwaj napastnicy mieli „oliwkową karnację”, a dwaj pozostali, jaśniejszą cerę. Zaczepili polskie małżeństwo, mówiąc „łamanym” angielskim.

Gazeta „Corriere della Sera” przedstawiła rekonstrukcję 3d całego zajścia. W sieci aż wrze. Z powodu poprawnie politycznej grafiki.

Do tego zdarzenia odniosła się poseł Pawłowicz. W emocjonalnym wpisie zaznaczyła, że im więcej zbrodni popełniają uchodźcy zaproszeni do Europy przez Niemców, tym zacieklej broni ich kanclerz Angela Merkel.

Jak więc zrozumieć, że Niemcy właściwie nie buntują się, dają pani Merkel miażdżące poparcie i chcą, by dalej przez kolejne lata była niemieckim kanclerzem i by nadal sprowadzała do Niemiec gwałcicieli i coraz bardziej zuchwałych terrorystów?

– czytamy we wpisie posłanki.