Dziękuję, drodzy ubecy!

  

Wiem, że ten tytuł brzmi szokująco, ale chciałem naprawdę podziękować byłym ubekom. Ich zapowiedź w serwisie Wirtualna Polska, że w odwecie za obniżenie im pensji zamierzają ujawnić kwity dotyczące homoseksualistów na prawicy, to doskonały dowód na to, że lewica jedynie gra tematem homoseksualistów, a nie troszczy się o nich.

Dlaczego? Otóż proszę sobie wyobrazić, co by się działo, gdyby jakiś polityk prawicy zapowiedział w niszowym portaliku, że zamierza opublikować listę gejów na lewicy. Skandal byłby na całego. Wypowiadałby się Rzecznik Praw Obywatelskich, liberalne media grzmiałyby o homofobii, a zachodni politycy wzywaliby Polskę do złożenia wyjaśnień. Gdy jednak byli ubecy, którzy kradli dokumenty tajnych służb, grożą w potężnych mediach, że w ramach odwetu za obniżenie emerytur opublikują listę gejów na prawicy, zapada głuche milczenie. Nikt nie mówi o homofobii, nikt nie broni prywatności. Nic. Cisza! To najlepszy dowód na to, że rzekoma walka z homofobią nie ma nic wspólnego z obroną homoseksualistów, a jest jedynie wygodnym narzędziem inżynierii społecznej, której celem jest zniszczenie rodziny i jej społecznych fundamentów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts