Spacerujesz po Monachium. I nagle zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak – WIDEO

/ twitter.com/printscreen

  

Zatłoczony deptak w centrum miasta, a po nim przechadzają się ciemnoskórzy mężczyźni i kobiety w hidżabach z gromadkami dzieci u boków. Nie jest to jednak żadne z miast krajów Bliskiego Wschodu. – To jest Monachium – mówi autor nagrania.

Muzułmańscy imigranci zalewają Europę. Nikogo już nie dziwi, że w niektórych miastach Starego Kontynentu są całe dzielnice zamieszkane tylko przez wyznawców islamu. Jak wyglądają ulice Paryża czy okolice Calais pokazywaliśmy nie raz. Z kolei w Londynie w ostatnich latach pojawiło się ponad czterysta meczetów, a równocześnie zamknięto pięćset kościołów

pisaliśmy niedawno na Niezalezna.pl.

Pokazywaliśmy też nagranie przedstawiające ulice Amsterdamu, gdzie zdecydowaną większość przechodniów stanowili muzułmanie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Na ulicach sami muzułmanie. Zobacz WIDEO i zgadnij, co to za kraj

Tym razem w internecie pojawiło się nagranie z innego europejskiego miasta. Gdyby nie komentarz autora, nigdy byśmy się nie domyślili, że chodzi o Monachium...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Żenująca postawa Thun. Najpierw fotki z Kozłowską, a teraz... "Nie miałam z nimi żadnych kontaktów"

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein / Fotomag/Gazeta Polska

  

Róża Thun jeszcze niedawno uśmiechnięta pozowała do zdjęć z szefową fundacji Otwarty Dialog Ludmiłą Kozłowską. Po tym, jak ostatnio wybuchła poważna afera z tą fundacją w roli głównej, Thun gwałtownie zmieniła nastawienie. Dziś mówi: "Nie miałam z nimi nigdy żadnych kontaktów". Tymczasem, internet nie zapomina...

Podczas programu Onet Opinie europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Thun została zapytana o Fundację Otwarty Dialog.

"Nie chcę się wtrącać w działanie tej fundacji ani tych, którzy nią zarządzają bo za mało o tym wiem. Nie miałam z nimi nigdy żadnych kontaktów"

- powiedziała.

Chyba coś tu się nie zgadza. Spójrzmy bowiem na to zdjęcie:

Uśmiechnięte panie to Róża Thun i Ludmiła Kozłowska. Nie wyglądają, jakby nie miały ze sobą nic wspólnego, nic nie wskazuje też na to, że zdjęcie jest zrobione "przypadkowo". Tym bardziej, że Thun mocno broniła Ludmiły Kozłowskiej w Parlamencie Europejskim.

Dzisiejsze stanowisko Róży Thun jest zaskakujące, ale to nie nowość - po ostatnich wydarzeniach wsparcie dla Otwartego Dialogu ucichło z wielu źródeł. Dlaczego? [polecam:https://niezalezna.pl/268669-murem-za-kozlowska-i-kramkiem-nie-tym-razem-wsparcie-ucichlo-po-aferze-z-fundacja-otwarty-dialog]

W połowie 2017 roku ujawnione zostały w Polsce dokumenty świadczące o rodzinno-finansowych powiązaniach Ludmiły Kozłowskiej i Fundacji Otwarty Dialog z Rosją. "Poważne wątpliwości co do finansowania fundacji, a w następstwie negatywna opinia ABW, stały się powodem deportacji Kozłowskiej z Polski i anulowania jej wizy Schengen, a po kontroli skarbowej, wszczęcia w tej sprawie formalnego śledztwa.

W listopadzie 2018 roku raport mołdawskiej komisji parlamentarnej zarzucił fundacji m.in. lobbing na rzecz odpowiedzialnych za miliardowe afery finansowe oligarchów z Mołdawii i Kazachstanu, finansowany z podejrzanych źródeł w rajach podatkowych. Mechanizm ten potwierdzony został ustaleniami Sunday Times co do udziału szkockich firm wydmuszek w procederze prania pieniędzy, których część docelowo trafiała do Otwartego Dialogu.

Niezależnie od innych zarzutów, na Ukrainie SBU prowadzi dochodzenie w sprawie Kozłowskiej, podejrzewając ją m.in. o zdradę stanu i nawoływanie do zmiany granic tego państwa. Otwarty Dialog zaprzecza wszystkim oskarżeniom, jej prominentni obrońcy na forum europejskim, dzięki którym może przebywać w Belgii i podróżować po Europie, nie komentują zarzutów dotyczących finansowania Fundacji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl