Prezes PiS odpoczywa w Karpatach ZDJĘCIA

twitter.com/jbrudzinski

  

Poseł PiS Joachim Brudziński zamieścił na twitterze zdjęcia z Karpat. Wspólnie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim zdobyli szczyt Koziarza.

Politycy PiS aktywnie odpoczywają w Beskidzie Sądeckim. W sieci umieścili zdjęcia z wyprawy z Przehyby w zachodniej części Pasma Radziejowej na Koziarza - szczyt w grzbiecie głównym tego pasma.

 

 

Mieliśmy "partiotyczne" peleryny i #hartducha i pewność , że pomimo deszczu Koziarz będzie nasz – napisał poseł Brudziński.

Pojawiło się pytanie do posła Brudzińskiego, dlaczego nie ma swojej peleryny. Odpowiedział, że odstąpił ją Ojcu Zdzislawowi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Koronawirus w Niemczech: Nieznacznie spadła liczba zakażeń. Zmarło kolejne 128 osób

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

W ciągu ostatniej doby w Niemczech zmarło 128 osób zakażonych nowym koronawirusem - poinformował dziś Instytut im. Roberta Kocha (RKI). Łączna liczba ofiar śmiertelnych to 583. Liczba zarejestrowanych zakażeń wzrosła o 4 615 i wynosi 61 913.

Liczba zarejestrowanych dobowych zakażeń zmniejszyła się nieznacznie w stosunku do dnia poprzedniego, kiedy odnotowano 4 751 nowych przypadków.

Z drugiej strony, dobowa liczba zgonów na poziomie 128 zmarłych oznacza niemal jej podwojenie w stosunku do danych z poniedziałku, gdy odnotowano 66 zmarłych w wyniku zakażenia koronawirusem.

Największą liczbę zakażeń, 14 810 przypadków, odnotowano dotychczas w Bawarii, kraju związkowym na południowym wschodzie RFN. Krzywa zakażeń rośnie dynamicznie także w dwóch zachodnich landach: w Nadrenii Północnej-Westfalii odnotowano 13 225 przypadków, a w Badenii-Wirtemberdze 12 334 – podał RKI.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhanie, stolicy prowincji Hubei.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts