Radović: Operacja to konieczność

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Miroslav Radović jest już po konsultacjach w zagranicznych klinikach sportowych. Jest już pewne, że będzie operowany. Teraz trzeba podjąć decyzję gdzie - w grę wchodzą kliniki we Włoszech i Belgii. - Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji, gdzie odbędzie się zabieg, ale rozstrzygnie się to w ciągu kilku dni.

Po rozmowach ze specjalistami jestem przekonany, że zabieg to konieczność - mówi GPC Serb, który od miesięcy boryka się z problemami z kolanem. Radović rehabilitował się w Belgradzie, ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu – czas mija, a noga wciąż boli lidera linii pomocy Legii. We wtorek piłkarz wrócił z Belgii, gdzie przeszedł kolejną konsultację.

- Rozmawiałem z chirurgiem, który przeprowadzał tego typu zabiegi piłkarzom z Premiership czy Serie A. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Zapewnił, że najpóźniej cztery lub pięć miesięcy po operacji będę mógł wrócić na boisko, a jeśli będę przechodził właściwą rehabilitację, to nawet wcześniej - powiedział „Rado” w rozmowie z serwisem legia.net. Cztero lub pięciomiesięczna przerwa oznacza, że jesienią Radović nie wróci do treningów.

Plan zakłada, że ma być zdrowy i gotowy, by podjąć przygotowania z drużyną w styczniu. Operacja zostanie przeprowadzona w Belgii lub w rzymskiej klinice Villa Stuart, w której leczyli się m.in. Michał Efir i Gulherme.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kto pisał nowy program Prawa i Sprawiedliwości? Europoseł w radiowej rozmowie wymienił nazwisko

/ fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w sobotę na swojej stronie internetowej program wyborczy pod tytułem "Polski model państwa dobrobytu". Dziś w Radiu Zet europoseł Adam Bielan, poinformował, że autorem dokumentu jest Rada Programowa, na której czele stoi wicepremier Piotr Gliński. - Oczywiście liderzy Zjednoczonej Prawicy autoryzowali ten tekst - dodał Bielan.

PiS opublikował w sobotę na swojej stronie internetowej program wyborczy pod tytułem "Polski model państwa dobrobytu". Dziś w Radiu Zet Adam Bielan, europoseł Solidarnej Polski, został zapytany o to, kto jest autorem dokumentu.

- Rada Programowa od kierownictwem wicepremiera Piotra Glińskiego, ale oczywiście liderzy Zjednoczonej Prawicy, w tym przede wszystkim Jarosław Kaczyński, ten tekst autoryzowali

– stwierdził Bielan.

– Jarosław Kaczyński jest liderem naszego obozu, jest postacią bardzo charyzmatyczną i to oczywiste, że w tym programie jest rozwiniętych wiele jego myśli, ale redagował to zespół pod przewodnictwem wicepremiera Glińskiego – dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/288093-zobacz-program-pis]

Ponad 200-stronnicowy dokument podzielony jest na rozdziały poświęcone m.in. polityce społecznej i ochronie zdrowia, edukacji, ochronie środowiska i polityce zagranicznej.

Na pierwszych stronach programu przypomniano szlagierowe programy i obietnice PiS, w tym podniesienie płacy minimalnej, modernizacja armii, "bez PiT dla młodych", obniżka CiT czy 13 emerytura.

Pierwszy rozdział poświęcony jest wartościom i zasadom partii, drugi rozdział zatytułowano: "Diagnoza. Od postkomunizmy do polskiego modelu nowoczesnego państwa dobrobytu".

[polecam:https://niezalezna.pl/288175-w-programie-pis-rewolucja-z-immunitetami-i-areszt-dla-posla-na-wniosek-prokuratora-generalnego]

Główny i największy rozdział to Państwo, który jest podzielony na podrozdziały takie m.in. jak: polityka społeczna i ochrona zdrowia, rozwój - zrównoważony i autonomiczny z aktywną rolą państwa; przyszłość edukacji i sportu, troska o wieś i rolnictwo, ochrona środowiska, polityka zagraniczna i obronna.

Czwarty rozdział to Wyzwania, czyli wolność, solidarność i godność, tożsamość.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl