A jednak Craig. Daniel Craig

/ mat.pras.

  

Daniel Craig potwierdził w programie Stephena Colberta, że zagra główną rolę w najnowszym "Bondzie". Choć nieoficjalnie media informowały o tym od kilku tygodni, sam aktor aż do wtorku trzymał fanów w niepewności. Ostatnia, 24. odsłona przygód Jamesa Bonda pt. "Spectre" zarobiła prawie miliard dolarów. Czy "Bond 25" odniesie podobny sukces?

Najnowszy film z serii o agencie 007 od kilku tygodni budzi duże emocje - wszystko za sprawą spekulacji dotyczących głównej roli. Najpierw w świat poszła informacja o tym, że to Daniel Craig po raz piąty wcieli się w Bonda, później okazało się, że ani producenci, ani sam aktor nie potwierdzili tych doniesień. Ostatecznie jednak, we wtorek wieczorem, Daniel Craig w programie telewizyjnym  Stephena Colberta potwierdził, że to on zagra w nowym "Bondzie":

Zawsze tego chciałem, po prostu potrzebowałem przerwy

- powiedział aktor, który od jakiegoś czasu zarzekał się, że rola w "Spectre" była jego ostatnią przygodą z agentem 007.

Craig jak dotąd zagrał w „Casino Royale” (2006), „007 Quantum of Solace” (2008), „Skyfall” (2012) i zamykającym serię „Spectre” (2015). Ostatnia, 24. odsłona przygód Jamesa Bonda zarobiła prawie miliard dolarów. O tym, czy najnowsza część serii odniesie podobny sukces, przekonamy się dopiero w listopadzie 2019 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ: 25 twarzy Jamesa Bonda

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

"PO przyzwyczaiła nas do hipokryzji i zakłamania". Minister komentuje doniesienia o Brejzie

Zbigniew Ziobro / TVP Info/printscreen

  

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro skomentował dziś w "Gościu Wiadomości" ujawnione przez portal tvp.info zeznania w sprawie tzw. afery fakturowej w inowrocławskim ratuszu. Dowiadujemy się z nich, że Krzysztof Brejza miał wskazywać pracownikom, kogo należy atakować w sieci. - Nie sądzę aby Grzegorz Schetyna, jeśli ustali czy to jest prawda, podejmował takie decyzje, jakie powinien każdy przyzwoity polityk podjąć - powiedział prokurator generalny.

Platforma przyzwyczaiła nas do podwójnych standardów, do hipokryzji, niestety do zakłamania. Platforma nie podnosi standardów w polskim życiu publicznym. Nie potrafi reagować w sposób właściwy na nieprawidłowości, które wszędzie się zdarzają

- mówił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, nawiązując do ustaleń portalu tvp.info, który dotarł do zeznań w sprawie tzw. afery fakturowej w Inowrocławiu.

Z zeznań dowiadujemy się, że poseł Krzysztof Brejza miał się pojawiać w Urzędzie Miasta w Inowrocławiu na "naradach", podczas których wskazywał, kogo należy atakować w internecie.

[polecam:https://niezalezna.pl/284887-na-naradach-wskazywal-kogo-atakowac-tvp-info-ujawnia-szokujace-zeznania

Nie sądzę aby Grzegorz Schetyna, jeśli ustali czy to jest prawda, podejmował takie decyzje, jakie powinien każdy przyzwoity polityk podjąć. Bo trzeba zawsze działać stanowczo, gdy są nieprawidłowości. Tak jak ja zadziałałem w sytuacji nieprawidłowości, które pokazały się w Ministerstwie Sprawiedliwości, odwołując natychmiast sędziów, jeśli pojawiają się podejrzenia, że mogli zachować się nieetycznie, niegodnie

- mówił szef resortu sprawiedliwości.

Są wszczynane postępowania dyscyplinarne, nawet karne i tak właśnie wzorcowo należy reagować. Zupełnie inne standardy reprezentuje Platforma Obywatelska

- dodał Ziobro.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TVP Info, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl