Hollywood wyprodukuje film o Brexicie?

/ twitter.com/Nigel_Farage

  

Warner Brothers, jedno z największych studiów filmowych Hollywood, prowadzi rozmowy z Arronem Banksem, brytyjskim biznesmenem i jednym z głównych fundatorów ruchu Leave.EU w sprawie filmu przedstawiającego kulisy wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Film ma zostać oparty na pamiętnikach Banksa pt. "Źli chłopcy Brexitu".

Głównym bohaterem superprodukcji ma być Nigel Farage, ekslider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, a zarazem jedna z głównych twarzy Brexitu. Chociaż polityk nachętniej sam zagrałby swoją postać (tak deklarował w rozmowie z "The Sunday Telegraph"), Arron Banks, autor pamiętników, na których ma zostać oparty film, uważa, że w jego roli najlepiej zaprezentowałby się Kevin Spacey. Jako potencjalnego odtwórcę Farage'a wskazuje się również Benedicta Cumberbatcha, znanego szerzej z roli Sherlocka Holmesa.

Sześcioczęściowa produkcja ma być oparta na pamiętnikach Banksa pt. "Źli chłopcy z Brexitu. Historia intryg, chaosu i wojny partyzanckiej podczas kampanii referendalnej w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej". Jak podaje "The Times", zdjęcia do filmu mają ruszyć w przyszłym roku, a casting - jeszcze tej jesieni.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.express.co.uk, www.telegraph.co.uk, www.thetimes.co.uk

Tagi

Wczytuję komentarze...

RCB informuje o kolejnych utonięciach

Zdjęcie ilustracyjne / policja.pl

  

W sobotę utonęło w Polsce pięć osób - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Zaapelowało, aby w czasie wypoczynku nad wodą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.

Na stronie RCB poinformowano, że 17 sierpnia do utonięć doszło w Spytkowicach (województwo małopolskie), Wrocławiu (woj. dolnośląskie), Sztutowie (województwo pomorskie), Kępie Bielańskiej (województwo mazowieckie) oraz Skorzęcinie (województwo wielkopolskie).

"Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa wypoczywając nad wodą. Wczoraj utonęło 5 osób. Nigdy nie wchodźmy do wody po alkoholu. Korzystajmy z wyznaczonych kąpielisk z obecnością ratownika. Nie przeceniajmy swoich umiejętności"

- zaapelowało RCB na Twitterze.

Od 1 kwietnia br. Komenda Główna Policji odnotowała 282 utonięcia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl