Scheuring-Wielgus ma silną konkurencję. Takiego hasła na wiecu KOD nikt się nie spodziewał. WIDEO

Pamiętacie żenującą wpadkę, którą zaliczyła poseł Nowoczesnej w czasie tzw. czarnego protestu? „Precz z dyktaturą kobiet!” – wykrzykiwała wówczas do zgromadzonych przed sejmem feministek. Wydawało się, że o podobną kompromitację będzie trudno. Nic bardziej mylnego. Joannę Scheuring-Wielgus postanowił przebić zwolennik Komitetu Obrony Demokracji. Może nie wygrał, ale był naprawdę blisko.

TVP Info/print screen

Członkowie KOD zorganizowali protest przed siedzibą TVP Info na Placu Powstańców Warszawy. Demonstracja odbywała się pod hasłem „Nalot na TVPiS”. Wśród grupki protestujących pojawił się m.in. Mateusz Kijowski.

Jednak to nie on został „gwiazdą” manifestacji, a jeden z przemawiających. Mężczyzna z zapałem przekonywał, że kodziarze nie dadzą się… „zmanipulować propagandzie Jarosława Kurskiego”, czyli wicenaczelnego „Gazety Wyborczej”. Jego wystąpienie szybko stało się hitem sieci.

W ubiegłym roku podobna wpadkę zaliczyła Joanna Scheuring-Wielgus. W trakcie zorganizowanego m.in. przez środowiska feministyczne wiecu, wykrzykiwała do zgromadzonych przed sejmem: „Precz z dyktaturą kobiet!”.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Joanna Scheuring-Wielgus #Jarosław Kurski #TVP #KOD

Paweł Krajewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo