Niedawno podawaliśmy, że Niezalezna.pl jest najczęściej odwiedzanym i najpopularniejszym portalem informacyjnym o profilu konserwatywnym, a nasza przewaga nad konkurencją się powiększa. Dane międzynarodowego branżowego portalu Similar Web nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Pokazują jednak coś jeszcze!

CZYTAJ WIĘCEJ: Znakomite wyniki Niezalezna.pl! Zostawiliśmy w tyle portal Tomasza Lisa

Jak wskazują statystyki, w minionym miesiącu nasz serwis odnotował kolejny wzrost. Ale są również inne doskonałe dane - portal niezalezna.pl znalazł się w pierwszej setce portali w Polsce. Poza tym poprawiamy swoją pozycję w światowych rankingach. Zarówno wśród wszystkich portali, jak i tych informacyjnych.

Nadal pozostajemy niekwestionowanym liderem wśród konserwatywnych portali w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ: Gorące dni w polskiej polityce. Znakomite wyniki naszego portalu Niezalezna.pl

Dane pochodzą ze strony Similar Web. To uznany międzynarodowy portal specjalizujący się w badaniach rynku cyfrowego. Klientami Similar Web są m.in. takie giganty jak PayPal, eBay i Adidas.

Od 1 sierpnia Niezalezna.pl jest dostępna w nowej odsłonie. Wierzymy, że dzięki wprowadzonym zmianom będą Państwo jeszcze bardziej identyfikować się z portalem i wspólnie będziemy budować najlepsze medium internetowe po prawej stronie.