Nokautujemy konkurencję! Niezalezna.pl w pierwszej setce polskich portali

W lipcu Niezalezna.pl nie tylko odnotowała kolejny wzrost oglądalności, ale znalazła się w pierwszej setce portali internetowych w Polsce – tak wskazują dane branżowego, międzynarodowego Similar Web. Co więcej, nadal zwiększamy przewagę nad konkurencją. Wszystkim naszym Czytelnikom, którym zawdzięczamy coraz lepsze wyniki, OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Niezalezna.pl jest najpopularniejszym portalem informacyjnym o profilu konserwatywnym

Niedawno podawaliśmy, że Niezalezna.pl jest najczęściej odwiedzanym i najpopularniejszym portalem informacyjnym o profilu konserwatywnym, a nasza przewaga nad konkurencją się powiększa. Dane międzynarodowego branżowego portalu Similar Web nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Pokazują jednak coś jeszcze!

CZYTAJ WIĘCEJ: Znakomite wyniki Niezalezna.pl! Zostawiliśmy w tyle portal Tomasza Lisa

Jak wskazują statystyki, w minionym miesiącu nasz serwis odnotował kolejny wzrost. Ale są również inne doskonałe dane - portal niezalezna.pl znalazł się w pierwszej setce portali w Polsce. Poza tym poprawiamy swoją pozycję w światowych rankingach. Zarówno wśród wszystkich portali, jak i tych informacyjnych.

Nadal pozostajemy niekwestionowanym liderem wśród konserwatywnych portali w Polsce.

\"\"

CZYTAJ WIĘCEJ: Gorące dni w polskiej polityce. Znakomite wyniki naszego portalu Niezalezna.pl

Dane pochodzą ze strony Similar Web. To uznany międzynarodowy portal specjalizujący się w badaniach rynku cyfrowego. Klientami Similar Web są m.in. takie giganty jak PayPal, eBay i Adidas.

Od 1 sierpnia Niezalezna.pl jest dostępna w nowej odsłonie. Wierzymy, że dzięki wprowadzonym zmianom będą Państwo jeszcze bardziej identyfikować się z portalem i wspólnie będziemy budować najlepsze medium internetowe po prawej stronie.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#portal #Similar Web #niezalezna.pl

Paweł Krajewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo