Lepiej nie reagować

  

Rzeczniczka PiS-u zapowiedziała, że podejmie kroki prawne w związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat Krystyny Pawłowicz: „Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J. Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów”.

Zapewne pani rzecznik chodzi o chamską wypowiedź Owsiaka, który w obrzydliwy sposób zaatakował prof. Krystynę Pawłowicz, mówiąc m.in.: „Niech pani spróbuje seksu”. Ja na miejscu pani rzecznik nie podejmowałbym żadnych działań. Proszę pamiętać, że ten pan został zwolniony z wojska z powodu choroby psychicznej i przez długi czas był leczony w największym szpitalu psychiatrycznym w Polsce, a później musiał poddać się długotrwałej terapii. Pewnie to leczenie niewiele pomogło, bo nie tak dawno podczas konferencji prasowej wpadł w szał, wszedł na stół i zaczął krzyczeć: „Cholera, gdzie jest ten słoik, w którym chowam pieniądze?”. W związku z tym uważam, że każdy sąd będzie w obowiązku uniewinnić pana Owsiaka. A on całą sytuację może wykorzystać i zacznie zbierać publiczne pieniądze na swoje leczenie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts