Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Obraz  "Listy do M.3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Film "Listy do M. 3" powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Choć premierę komedii zaplanowano na 10 listopada, twórcy postanowili wypuścić jeden ze zwiastunów już teraz, latem. W umieszczonym w sieci nagraniu gwiazda produkcji Tomasz Karolak opowiada nie tylko o samym filmie, ale i akcji pod hasłem "#zbliżamysię", która ma na celu zachęcenie Polaków do poświęcania większej ilości czasu i energii relacjom z najbliższymi - nie tylko od święta.

WIDEO: