Jurek myśli o poparciu PiS

Marek Jurek, przewodniczący Prawicy RP, której udało się zarejestrować listy jedynie w kilkunastu okręgach wyborczych, oświadczył, że prowadzi rozmowy w sprawie poparcia dla kandydatów Prawa i

Marek Jurek, przewodniczący Prawicy RP, której udało się zarejestrować listy jedynie w kilkunastu okręgach wyborczych, oświadczył, że prowadzi rozmowy w sprawie poparcia dla kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. - Rozmawiamy z sześcioma kandydatami i jeżeli ktoś gwarantuje poważny stosunek do cywilizacji chrześcijańskiej to będziemy udzielać tego poparcia – przyznał polityk w programie „Tak jest” na antenie TVN24.

Polityk przyznał też, że jego ugrupowanie koncentruje się teraz wyłącznie na kampanii wyborczej do senatu. - Jesteśmy w kampanii, prowadzimy ją. Do senatu mamy 10 kandydatów i będziemy aktywnie wspierać ich kampanię - powiedział.

Prawica RP, ugrupowanie byłego Marszałka Sejmu nie wystartuje w wyborach do Sejmu. Partii, która złożyła w Państwowej Komisji Wyborczej 26 list, zabrakło 450 głosów.

 Źródło:

 

Olga Alehno
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo