Groźby za film o Tusku

Na YouTube ukazał się film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej” obśmiewający rządy Donalda Tuska. Pokazaliśmy go również na Niezależnej.pl. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Na YouTube ukazał się film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej” obśmiewający rządy Donalda Tuska. Pokazaliśmy go również na Niezależnej.pl. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Autor filmu zaczął otrzymywać groźby.

Internauta o nicku ObiAzagthoth umieścił na YouTube film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej”. Trwającego ponad dwie minuty i podsumowującego nieudolne rządy Platformy Obywatelskiej filmu nie można już obejrzeć pod starym linkiem. Również na Niezależnej.pl. Zamiast tego pojawiał się komunikat: „Ten film jest już niedostępny, ponieważ użytkownik, który go przesłał, zamknął swoje konto na YouTube”.

Natychmiast spróbowaliśmy sprawdzić na YT co się stało. Tam pojawia się jedna, ale bardzo ważna informacja:
„Autor filmu został zmuszony do usunięcia swojego konta ponieważ otrzymał groźby telefoniczne. Komuna nigdy nie odeszła..”

ObiAzagthoth poważnie potraktował pogróżki i zamknął swoje konto, ale inni internauci skopiowali jego pracę. Film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej” można obejrzeć w innych miejscach. Choćby na vod.gazetapolska.pl pod tym adresem:

http://vod.gazetapolska.pl/366-ostatnie-tango-rzeczypospolitej


 

Źródło:

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo