Z OSTATNIEJ CHWILI

Minister finansów Magdalena Rzeczkowska podpisała rozporządzenie przedłużające utrzymanie „zerowej” stawki VAT na żywność • • •

„Wiara Lecha” pożegnała autora hymnu Kolejorza

Dzisiaj na cmentarzu na Junikowie w Poznaniu spoczął Andrzej Sobczak, autor hymnu „W górę serca, niech zwycięża Lech”.

Dzisiaj na cmentarzu na Junikowie w Poznaniu spoczął Andrzej Sobczak, autor hymnu „W górę serca, niech zwycięża Lech”.

W ostatniej drodze oprócz rodziny i przyjaciół zmarłego brała udział również delegacja Stowarzyszenia „Wiara Lecha” reprezentowana przez rzecznika Marcina Kawkę. Delegacja w imieniu kibiców i piłkarzy złożyła dwa wieńce i wiązankę kwiatów.

Andrzej Sobczak był autorem tekstów do licznych przebojów. Napisał m.in. „Przeżyj to sam” Lombardu, „Dorosłe dzieci” Turbo czy „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka. Zmarł w zeszłym tygodniu po rocznej walce z rakiem.

Na pogrzebie Andrzeja Sobczaka wśród licznych przybyłych muzyków można było zauważyć piosenkarkę Eleni i lidera zespołu Turbo Wojciecha Hoffmana. Niestety, poznańskie media nie pojawiły się.

------------------------------------------------------

Najnowszy numer miesięcznika „Nowe Państwo” - obecnie dostępny w kioskach -  poświęcony jest kibicom i napisany przez samych kibiców, zarówno aktywnych, jak i „pikników”. To zbiór publicystyki kibolskiej, jakiego jeszcze w polskiej prasie nie było. Odtrutka na propagandę „Gazety Wyborczej”, nagonkę rządu Tuska i bełkot telewizyjnych celebrytów.

Więcej informacji na temat miesięcznika znajdziesz http://niezalezna.pl/11100-polska-kibolska-w-%E2%80%9Enowym-panstwie%E2%80%9D

 

 Źródło:

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo