Nowa niezalezna.pl - już od 1 sierpnia „Będziesz miał więcej do powiedzenia”

  

Szanowni Państwo, Czytelnicy i Użytkownicy portalu niezalezna.pl,

Od 1 sierpnia br. rusza nowa niezalezna.pl w nowej odsłonie. Od 9 lat pracujemy nad rozwojem portalu, który zbudował pozycję najbardziej opiniotwórczego portalu internetowego w Polsce na podstawie publikowanych treści i który dzięki Państwu stał się również najczęściej wymienianym prawicowym portalem internetowym wśród polskich użytkowników mediów online.

Projektując zmiany za cel postawiliśmy sobie, aby portal jeszcze bardziej angażował Użytkowników i umożliwił im interakcję zarówno z publikowanymi treściami jak i autorami piszącymi na portalu.

Wierzymy, że dzięki wprowadzonym zmianom będą Państwo jeszcze bardziej identyfikować się z portalem i wspólnie będziemy budować najlepsze medium internetowe po prawej stronie.

CZYTAJ WIĘCEJ: I wszystko jasne! Niezalezna.pl liderem po prawej stronie, przybywa Czytelników, rośnie zasięg

Zachęcam Państwa do ustawienia niezalezna.pl jako strony startowej i do dzielenia się z nami swoimi uwagami.

Grzegorz Wierzchołowski
redaktor naczelny niezalezna.pl
OBEJRZYJ SPOT
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier Słowacji: Nigdy nie zgodzę się na zmuszanie do przyjmowania imigrantów

Zdjęcie ilustracyjne / By Irish Defence Forces - https://www.flickr.com/photos/dfmagazine/18898637736/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41045858

  

Premier Słowacji Peter Pellegrini zapowiedział dzisiaj, że na spotkaniach Rady Europejskiej nigdy nie zgodzi się z propozycją, która w jakimkolwiek stopniu zmuszałaby jego kraj do przyjmowania migrantów. Odrzucił również system automatycznej redystrybucji.

Urząd premiera poinformował, że takie same stanowisko mają prezentować wszyscy członkowie gabinetu podczas unijnych spotkań.

Premier uznał też, że oświadczenia dotyczące karania państw niechcących przyjmować migrantów są nie na miejscu w czasie, gdy poszukiwane jest rozwiązanie opierające się na zasadzie konsensusu.

Takie rozwiązanie, napisała agencja TASR, powinno być zrównoważone, systemowe i powinno dotyczyć przyczyn i źródeł migracji, a nie konsekwencji.

Prezydent Francji Emmanuel Macron podczas spotkania w środę w Rzymie z premierem Włoch Giuseppe Contem poparł wprowadzenie automatycznego europejskiego mechanizmu przyjmowania imigrantów, ich redystrybucji oraz skutecznego odsyłania, aby Włochy czy Malta nie ponosiły pełnej odpowiedzialności za osoby przybywające do Europy przez Morze Śródziemne. Na spotkaniu poruszono także kwestię kar finansowych dla tych krajów, które odmawiają udziału we wspólnej polityce migracyjnej.

Także słowackie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w sobotę oświadczyło, że Słowacja jest przeciwna jakiemukolwiek systemowi rozdziału migrantów.

„Taki system w przeszłości okazał się niefunkcjonalny, co więcej, zachęcałby migrantów do podjęcia ryzykownej drogi do Europy przez Morze Śródziemne, i tym samym oznaczałby wsparcie siatek przemytniczych, które na tym zarabiają”

– skomentował informacje z Rzymu szef departamentu prasy MSZ Juraj Tomaga.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl